SOUTĚŽ o 2×1 vstupenku na úterní koncert Selah Sue! (UKONČENO)

Už toto úterý 11.prosice přijede potěšit své fanoušky mladičká belgická zpěvačka Selah Sue. Své umění předvede v pražském klubu Roxy a „předskočit“ jí přijede německý reggae-soulový zpěvák U-Cee.

 

Selah Sue, vlastním jménem Sanne Putseys, pochází z Belgie. Jako malá chtěla být baletkou a o kariéře hudebnice vůbec neuvažovala, až do té doby, než její tvorbu objevili producenti. Téměř okamžitě jí nabídlo spolupráci jedno z největších vydavatelství, Selah Sue s paličatostí sobě vlastní nabídku odmítla s tím, že chce tvořit vlastní písničky. A to se vyplatilo: její skladby, soulovky křížené s reggae a rapem, mají nevídaný úspěch. Skladba Raggamuffin pokořila hranici 10 milionů shlédnutí na kanálu YouTube jako nic; a co víc, tahle zpěvačka už má na krku spolupráci třeba i s hodně známým CeeLo Greenem, americkým zpěvákem-rapperem: jejich společná skladba se jmenuje Please.

video Selah Sue-Raggamuffin:

Vstupenky v síti Ticketpro.

http://www.selahsue.com/

http://www.fource.cz/

 

Společně s pořádající agenturou Fource Entertainment jsme pro Vás připravili soutěž o dvě volné vstupenky na tento koncert.

Soutěžní otázka:

Kolikáté narozeniny bude zpěvačka Selah Sue slavit v roce 2013?

 

Správnou odpověď posílejte na e-mail i-klik@seznam.cz  do pondělí 10.12.2012 do 8:00h, předmět: Soutěž – Selah Sue. Do e-mailu nezapomeňte uvést své jméno a bydliště!

 

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!!

správná odpověď:

Zpěvačka Selah Sue oslaví 24. narozeniny!

jména výherců:

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…