SÁZAVAFEST JE PLNÝ NOVINEK!

zdroj: archiv_Frantic Sunday

 

Jako první a největší novinku si pořadatelé připravili speciální limitovanou slevovou akci 1+1 vstupenka zdarma! Od 1. června tak mají všichni fanoušci festivalu jedinečnou příležitost koupit si vstupenku na Sázavafest a druhou dostat jako dárek! Akce 1+1 je však limitovanou sérií a končí do vyprodání zásob.

 

Druhou speciální festivalovou akcí je konání druhé zahřívací Warm-up party, která se pořádá již tento pátek 1. června v Music Clubu OKO v Novém Boru. Mimo bohatého programu laděného do festivalové nálady se představí DJ, který vystoupí na v ProMoPro Dance Hall s MIKE CANDYS nebo SAK NOEL – JERRY DEEJAY. Společně s ním zahraje bývalý kormidelník pražské ranní radiové show Koláč alias KOLÁČ DEEJAY z projektu DANCE MANIA. A jako speciální host se představí zakladatel projektu DANCE MANIA – MIKAEL VAN DIKEEN.

 

Mezi další nové události patří spuštění veřejného hlasování Sázavafest Battle! Kapely, ale i sólisté, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu, se utkají v internetovém hlasování o přízeň čtenářů a návštěvníků festivalu. Fanouškovské hlasování probíhá od 30. května do 19. června a hlasovat v něm budou moci všichni registrovaní uživatelé serveru Muzikus.cz a Sázavafest.

 

Prozatím poslední festivalovou novinkou je výměna švédské kapely You Say France & I Whistle za kytarovku Frantic Sunday, která se tak poprvé představí českému publiku a to hned jako předkapela hlavních headlinerů Sázavafestu, kapely Kaiser Chiefs! Ve svém projevu dostávají Frantic Sunday svého jména a jejich typickým rysem jsou zběsilé live show s elektrickým nábojem. Kolem sebe navíc vytvářejí atmosféru plnou pozitivní energie a od počátku až do konce je jejich pop-rocková tvorba prostoupena šíleným tempem a chytlavými melodiemi, které zní nově, tak i klasicky zároveň.

 

Připomeňme, že 12. ročník Sázavafestu nabídne celou řadu hudebních a nehudebních jmen. Za českou scénu to budou např. Monkey Business, Tomáš Klus, Mig 21, Xindl X, Buty, Aneta Langerová, Charlie Straight, Nightwork, UDG, Wohnout, Mandrage a ze zahraničí do Benešova zavítají Skindred, Molotov, Kaiser Chiefs, Fun Lovin‘ Criminals, Lyre le Temps, DJ Paul Oakenfold, Chris Sadler, Mike Candys, Katarína Knechtová a mnoho dalších. A samotný festival v Benešově proběhne od 2. do 5. srpna.

 

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal a od 1. června i k dostání na pokladnách Českých drah za 1290 Kč + poplatky.

 

Více na www.sazavafest.cz