RYBIČKY 48 VYSEKLI POCTU LEMMYMU A VYRAZÍ NA TOUR!
Všechna klišé osmdesátkových metalových kapel a k tomu herecké výkony Vládi Šafránka z Walda Gangu, Tomáše Hrbáčka z Harleje, ale i Evy Decastelo, Marka Ztraceného nebo Pekaře. Tak vypadá aktuální klip Správní chlapi kapely Rybičky 48. Písnička byla původně napsaná jako pocta zemřelému Lemmymu z Motörhead. 
 
 
Obrazové ztvárnění ale nakonec muzikanti pojali s velkou nadsázkou. Video předznamenává jarní SPRÁVNÍ CHLAPI TOUR, na které Rybičky 48 vyjedou 3. února. Až do poloviny března s ním obrazí 14 koncertů po Česku. Jako host turné se představí Imodium. Předprodej vstupenek je v síti Ticketstream.
 
 
„Song Správní chlapi jsme vymysleli v noci, když jsme zjistili, že zemřel Lemmy z Motörhead. Měli jsme potřebu udělat něco jako poctu pro něj, přesto že jsme vyrůstali i na hromadě jiné muziky. Lemmy byl pro nás otcem metalu, punku, rocku a bez něj by dnešní kapely zněly úplně jinak,“ říká zpěvák Rybiček 48 Kuba Ryba. „Samozřejmě jsme to udělali s naší nadsázkou a smyslem pro humor. Pobavte se nad parodií ze 70 a 80 let. Spravní chlapi ještě nevymřeli!,“ dodává.