INEKAFE, RYBIČKY 48 A ZOČI VOČI VYRÁŽÍ SPOLU NA TURNÉ!

Legendární slovenská skupina Inekafe odstartovala evropské turné k dvaceti letům svého fungování. Velkolepost turné předznamenávají samotní hosté, kteří je budou v československé části doprovázet. Budou jimi česká jednička na poli pop-punku kapela Rybičky 48 a slovenská kapela Zoči Voči.

 

Jedná se o největší spojení československých kapel v tomto žánru, které tu nemá obdoby, což ostatně zcela jasně potvrzuje i zájem návštěvníků. Turné bylo o víkendu odstartováno v Žilině a Trenčíně, oba koncerty byly beznadějně vyprodány.

 

Všichni jsou tak teď v jednom kole. Inekafe v čele se zpěvákem a kytaristou Vratkom Rohoňom vydali 1. ledna nové album, které nese název „Nevhodný typ“. Ani Rybičky 48 při přípravách turné nezaháleli. Natáčeli totiž klip k novému singlu “My ještě nejsme starý”, na který se můžeme těšit v únoru.

„Je nám ctí, že můžeme byt součástí turné slovenské legendy, jakou je právě IneKafe. První dva koncerty byly skvělý a určitě nás čeká s kamarády z kapel IneKafe a Zoči Voči do konce března spousta parádních vyprodaných koncertů “ řekl zpěvák Kuba Ryba ze skupiny Rybičky 48.

 

Část koncertů je již vyprodána a u zbývajících vstupenky rychle mizí, takže pokud si nechcete nechat toto turné ujít, neměli byste s koupí vstupenek otálet. Lístky zakoupíte v předprodejní síti Ticketportal.

Termíny 20 rokov Nevhodní EU tour 2015:

16. ledna – Žilina, Dom odborov 17. ledna – Trenčín, Piano klub

28. ledna – Brno, Semilasso

29. ledna – Ostrava, Klub Garáž

31. ledna – Nitra, Nová Pekáreň

5. února – Praha, Lucerna Music bar

13. února – Zlín, Maters of Rock Cafe

14. února – Banská Bystrica, Zimný štadión

20. února – Košice, Mestská športová hala (Multi hala – Hádzanárska hala)

21. února – Poprad, Športová hala

13. března – Plzeň, Žebřík

14. března – Havlíčkův Brod, KD Ostrov

20. března – Kolín, Staré Lázně

21. března – Prostějov, Společenský dům

27. března – Znojmo, Hotel Dukla

28. března – Bratislava, Ateliér Babylon