Rybičky 48 v nové klipu tvrdí, že čas stojí na jejich straně!

Na den přesně 15 let po svém prvním koncertě nadělila kapela Rybičky 48 svým fanouškům narozeninový dárek v podobě nového klipu ČAS LÍBÁ NÁS, ve kterém mimo jiné uvidíte i záběr z prvního koncertu kapely.

 

Jak se patnáct let na hudební scéně vepsalo do tváří členů kapely, jak vypadají manželky a přítelkyně muzikantů z Rybiček 48, nebo čím se pop-punkoví hudebníci baví ve volném čase? To vše můžete vidět v novém klipu.

 

Kapela své patnáctiny oslavuje na aktuálním česko-slovenském turné, které vrcholí velkolepým prosincovým koncertem v pražském Foru Karlín. V současné době se dají sehnat poslední vstupenky pouze na vystoupení v Písku 2. prosince. Všechny ostatní koncerty turné jsou beznadějně vyprodané.

„Tenhle song má ukázat jediný, jsme pořád stejní, i když jsme o pár kilo zkrásněli, pořád chceme dělat to, co nás baví, a je skvělý, když to baví i naše fanoušky. Taky pořád zůstáváme stejně skromní, spokojíme se s málem, to nejlepší nám stačí,“ říká s úsměvem frontman Rybiček 48 Kuba Ryba.

 

„Zároveň odhalujeme částečně  naše soukromí a v klipu se objeví i naše přítelkyně a manželky. Má to vypadat, že od našich žen odcházíme do práce, ale přitom jdeme spolu vyvádět nejrůznější klukoviny. Zda mají základ v našich životech, necháme na představivosti diváků,“ doplňuje Ryba a dodává, že zároveň s novým klipem kapela oznámí termín prvního vlastního koncertu v O2 Aréně. „Ten si nadělíme k 20. narozeninám 22.11.2022,“ upřesňuje Ryba s tím, že aktuální koncerty jsou na delší dobu poslední, protože kapela vyhlásila minimálně na jaro 2018 koncertní pauzu.