První den OPEN AIR FESTIVALU se vstupné neplatí!!!
11.8.2011
18.00

I Tři sestry proniknou do Panenského Týnce na Open Air Festival a fanoušci je mají zdarma!!!

Panenský Týnec / PrahaAni vindru. Přesně tolik si musíte vzít s sebou na vstupné na první den Open Air Festivalu. O to víc ale mohou příchozí investovat do zábavy, ať už zážitkového, nebo tekutého charakteru. Open Air Festival svolává své sousedy a vzkazuje, ať vypnou všechny Ordinace v růžových nebo jiných zahradách. Ať odloží papuče. Nasednou do škodovky, nebo na autobus a dorazí na letiště v Panenském Týnci. Čtvrtek, tedy první den festivalu, je totiž zdarma pro všechny. A za těchto kasičku neohrožujících okolností si můžete vychutnat českou legendu kytarové scény. Tři sestry jsou s námi už 26 let, pomalu se tak dostávají do nejlepších let. A na Open Air Festival si přivezou novinku, nabitou nejen pivní poezií, ale i punkovým nadhledem – luxusně undergroundovou” desku “Z garáže”, která Třem sestrám vyšla letos na jaře.

První den zdarma jako dárek pro sousedy
Open Air Festivalu se na letišti nedaleko Loun zamlouvá. A proto si chce udržovat dobré sousedské vztahy. “První den festivalu je především šance pro obyvatele okolních měst a obcí – třeba Loun a Panenského Týnce, aby se přijeli podívat na ten “jejich festival”, který jim vlastně vyroste pár kilometrů od domu,” vysvětluje promotér festivalu Michal Lukeš. “Vstup zdarma ale samozřejmě budou mít všichni, nejen lidé z okolí,” dodává Michal Lukeš. Čtvrtečnímu programu bude vévodit dnes už legendární kapela Tři sestry, fanoušci se však mohou těšit i na další kapely. Přesný program, rozdělený na dny, pořadatelé zveřejní v příštích týdnech.

Tři sestry přijedou do Panenského Týnce s novou deskou. Na albu “Z garáže” si (nejen) Fanánkovi fanoušci opět užijí dosystosti osobitého podání textů a slovního humoru tohoto frontmana. “Když už jsme u toho humoru, jsem zvědavá, jestli Panenský Týnec, místo s mystickou a léčivou atmosférou udrží svou neposkvrněnost i po koncertu Tří sester,” zavtipkovala si manažerka festivalu Marie Marková. Panenský Týnec je totiž známý nejen jako lokalita konání Open Air Festivalu. V tamním kostele totiž měření odhalila zdroj léčivé energie, za kterým jezdí lidé z celé republiky. Vystátý důlek uprostřed je toho důkazem. Mimo to je však nedostavěný kostel jednou z nejvýznamnějších českých gotických památek.

httpv://www.youtube.com/watch?v=njeRo6WcAdc

Zavzpomínejte si na loňský ročník a vyhrajte vstupenky na koncert Richarda Müllera
Jednou z loňských hvězd Open Air Festivalu byl bezesporu Richard Müller. Jeho koncert na Open Air Festivalu byl strhující, tisíce fanoušků si spolu s Richardem zazpívaly nejslavnější hity jako třeba “Po schodoch”, ale i skladby z aktuální desky “Už”. A nyní se česko-slovenská legenda opět chystá do České republiky. Tentokrát vystoupí v rámci akce Spiš Original Party v pražském klubu SaSaZu. A vy máte šanci být 20. května u toho. Stačí se zapojit do aktuální soutěže na webu www.openairfestival.cz a vyhrát jednu z osmi vstupenek.