Přehled účinkujících festivalu JamRock!
9.6.2011
16.00
16.00
16.00

Festival JamRock se rychle blíží, do začátku zbývá jen několik dní!!! Vše vypukne už  9.červena 2011! Pojďme si připomenout, jaké kapely se na festivalu představí ve čtvrtek.


Čtvrtek bude patřit celkem sedmi kapelám… Jako první vystoupí Segment, tuto mladou rock’n’rollovou kapelu z Holešovic, jste mohli zaznamenat v roce 2010 díky soutěži v České republice s názvem Skutečná liga. Ze zúčastněných 172 kapel zvítězili a letos se objeví na několika festivalech, jedním z nich je právě JamRock. Kluci zahrají jako úplně první kapela, tudíž mají tu možnost, tento festival „otevřít“ ve velkém stylu. Zbytek večera bude patřit „HARD“ kapelám. Po kapele Segment se na pódiu objeví Sebastian hardcore-metal z Letohradu, následně Momma Knows Best alternative-hardcore z Prahy. I po těchto kapelách se bude pokračovat ve stejném rytmu, vystoupí Shatter metalcore-metal z Jablonné nad Orlicí. Jiný styl bude znít snad jen při vystoupení formace L. F. Hagen & Synové výčepu, kde hlavního zpěváka snad netřeba představovat. Do stylu metal-hardcore vrátí skupina Locomotive. Jako poslední kapela vystoupí Therion, švédská metalová kapela založená roku 1987.

httpv://www.youtube.com/watch?v=YY-EOYJQMMY

Festival ovšem není jen o čtvrtečním dni, hlavní hvězdy vystoupí v pátek a v sobotu! Dále vystoupí Johny Said The Number, Vypsaná Fixa, UDG, Chinaski, Tleskač, Skyline, Čechomor, David Koller, Tomáš Klus, Mothers´ Angels, Wohnout, Divokej Bill, Sto Zvířat… Nebo zahraniční kapely The Adicts (GB), Berserk Bastards (NOR), Trashtucada (SP), Die Happy (DE, CZ) a REEF(GB)! Pokud se chcete dozvědět více o Jamrocku, tak si přečtěte  článek-zde!

Vstupenky na JamRock můžete zakoupit v předprodejních sítích za 490 Kč na tři dny do 8. června 2011. Na místě pak bude vstupné za 550 Kč na 3dny. Děti do 10let a ZTP vstup zdarma a děti do 15 let za 150 Kč.

Chcete na festival vyhrát vstupenku? Zkuste své štěstí zde!

více na www.jamrock.cz