Pepper Mind : Známe se z chatu!

Dva měsíce svobody právě skončily, každý se jen smutně ohlíží za nekonečnem zážitků a školní stereotyp se pomalu rozjíždí.  V pátek 3.9 proběhl v pražském klubu XT3 festival mladých začátečnických kapel se zvučným jménem Rekviem for Holidays, jako finální rovinka zakončující to období nezávislosti a šílenství. První kapelou této skvělé párty byli kladenští Pepper Mind. Po jejich zahřívacím vystoupení jsme kluky odchytili a povídali si s nimi o jejich hudebních cílech, či o tom, jak se vlastně dali dohromady.

Jak se vám líbil dnešní koncert?
Freedy : Bylo to Skvělý! Nemuseli jsme ani lidit vyzývat k pogu.

Hráli jste někde během prázdnin?
Freedy: Tak hráli jsme 17týho července na Kladně a ještě potom…teda vlastně to už ne, hráli jsme jenom jednou.

Měli jste ambice na nějaké festivaly ?
Freedy: Mohli jsme hrát na jednom punk-rockovym festivalu, kde budou hrát Pipes and Pints, to nevyšlo, protože jsme v jedný internetový soutěži prohráli o pár hlasů.

Radim: Prohráli jsme o devět hlasů i díky tomu, že soutež byla ukončena dříve, než bylo řečeno. Souboj byl vyrovnaný, ale punkáči z vesnice jménem Pchery nás porazili v poslední chvíli.

Jaké jsou vaše hudební plány a cíle?

Radim : Tak já bych chtěl být dirigent v národním divadle (smích) ,ale to se mi nikdy nemůže podařit, jelikož nejsem studentem výběrového gymnázia Novostrašnická.

Freedy – Ne on nemůže bejt dirigent, protože hraje punk (smích). Jinak náš cíl bylo zviditelnit se na Kladně, což se nám myslim že i docela povedlo, každopádně bychom se chtěli dostat víc do Prahy, mít tu víc fanoušků.

Kdo ve vaší kapele píše texty?
Radim : Texty píšu já, protože nikdo z naší kapely by lepší texty nenapsal.

A čím se inspiruješ?
Inspiruji se realitou v týhle zasraný době.

Jak se vaše kapela dala dohromady ?
Seznámili jsme se na chatu (Freedy a Radim) a asi po dvou letech jsme se sešli. Nejdříve to vypadalo, že nic nebude. Neposloucháme stejné hudební žánry, ale nakonec jsem se podřídil (Freedy) a dali jsme to dohromady :). Mě tenkrát bylo 14, Radimovi asi 17, sehnali jsme basáka, kterej nás cca po půl roce opustil a ted máme pár měsíců našeho basáka Anyho.

Jak vzniklo vaše jméno Pepper Mind?
Tak se jmenujeme kvůli tý flašce, co už je prázdná.

Máte nějaká vzkazy pro fanoušky? Jak byste je nalákali na váš koncert?
Budeme moc rádi, když se na nás přijdete podívat do Kladna a podpořit nás svým pogem ! Na Kladně jste za pár minut i z Prahy a PUNKS NOT DEAD!

více informací o kapela nalezneta na www.bandzone.cz/peppermind

fotografie: Alžběta Dvořáková, Kateřina Suchánková