Pátý ročník polenského hudebního festivalu je zde a přináší opět dva dny naplněné tou nejlepší muzikou!
7.9.2012
13.00
13.00
13.00
8.9.2012
13.00
13.00
13.00
9.9.2012
13.00
13.00
13.00

Dlouho jsme přemýšleli,co dělá polenskou pouť takovou, jaká je, a došli jsme k závěru, že na tom mají svůj díl doprovodné akce. Po prvním ročníku jsme ani nedoufali, že se nám podaří uspořádat další, ale ohlasy z našeho okolí nás přesvědčily o opaku. Najednou zde máme již pátý ročník. Pojďme si představit, na co se můžete těšit.

 

Festival je jako vždy multižánrový, na čemž si jako pořadatelé velmi zakládáme. Chceme oslovit širší spektrum obecenstva a tak i letos na jednom podiu uvidíte hip hop, hardcore, pop, či folk. Návštěvník si z programu jistě vybere.

 

Letošní ročník je jubilejní a tak jsme se rozhodli oslovit i známější kapely, abychom Vás – návštěvníky – co nejvíce potěšili.

V pátečním programu je na prvním místě kapela Wohnout, kterou není třeba dlouze představovat – power/skate popová nášlapná bomba. Tento večer také vystoupí ska skupina Discoballs, která nenechá nikoho jen tak stát a mimo jiné i místní hip hop hvězda AfaRastafa Mc´s z Jihlavy. Dál se na podiu objeví Jihlavští Straight a HFD a také polenští Mimoritmus.

 

V sobotu se představí psychobilly rock and roll kapela The Rocket Dogz, svou porci hudby v rytmu ska vám naservíruje Sto Zvířat a festival ukončí hip hop banda Kyklos galaktikos. Mimo to se můžete těšit na kapely Dragabanda, Rasta Führer, Mad by the Fire nebo Triblaut z Německa.

Festival bude po oba dva dny doprovázet hudební stan Radia 1, kde se v pátek představí polenský Keramzit sound system. V sobotu pak zahrají Dj´s z pražského Radia 1. Oba dva dny se můžete těšit na vynikající taneční párty. Sobotní program také zpestří vystoupení loutkového divadla.

 

Nedělní afterparty obstará polenská disco legenda Dj Dzogy a to v místním klubu Zámecká rychta.

 

Více na www.mrkvancore.cz