PANKÁČI POMÁHAJÍ PSÍMU ÚTULKU ANEB PRVNÍ ROČNÍK FESTIVALU PUNKS FOR DOGS!

Muzika s přesahem? To má přece vždycky smysl. A tak se pár (nejen) punkáčů a milovníků psů rozhodlo, že v městečku Hořovice započnou tradici festivalu, jeho výtěžek poputuje do psího útulku. Konkrétně psího útulku Bouchalka!

A tak se v sobotu 26.7. uskutečnil první ročník festivalu Punks for dogs. Na pódiu se vystřídaly kapely Hospoda, 008, VPV punk, PUM rock Praha a Vysoké Napětí.

Areál hořovického kulturního domu se od druhé hodiny pomalu, ale jistě plnil těmi, kteří si chtěli užít fajn muziku a pomoci i dobré věci. Jediný mráček celé akce byl ten na nebi. Během koncertu poslední kapely se spustil liják, který vlastně přítomné vůbec neodradil od toho, aby si celou akci užili až do konce.

No a kolik se vlastně na celé akci vybralo ? Po pokrytí všech nutných nákladů putuje do útulku Bouchalka 25 000,-. Do útulku putují i hmotné dary jako pamlsky, granule, deky nebo pelíšky.

A protože pomoci pejskům není nikdy dost, slibují pořadatelé na příští rok dokonce dvoudenní festival. Máme se na co těšit. 🙂