Open air festival Mezi Bloky již v květnu!

Open Air studentský festival s názvem Mezi Bloky se za dobu 7 let konání stal již tradicí pro mnohé studenty, ale i ostatní návštěvníky. Letošní ročník se opět pořádá v areálu vysokoškolské koleje ČVUT Podolí. Před zkouškovým obdobím se letošním datem festivalu stane středa 14. května 2014. Vstupné bude jako každým rokem zdarma!

 

Jako vždy se můžeme těšit na studentské kapely, ale i také známá jména! Mezi kapely, které již na festivalu vystoupily v minulých letech patří například : The Prostitues, Ready Kirken, Lety Mimo, Airfare, 100C, TOXIQUE a mnoho dalších …
Mimo jiné bude pro připraven doprovodný program s různými atrakcemi, soutěžemi a vystoupeními!

 

Kapely pro 8. ročník budou zveřejněny brzy, ale rozhodně se bude na co těšit! Přijdtě a podpořte dobrou věc „od studentů pro studenty“. Více, průběžně aktualizovaných, informací se dozvíte na FB stránkách.

 

 

Pořadatelé oslovili fanoušky, aby jim k uskutečnění festivalu pomohli a přispěli formou crowdfundingu sumou, jakou sami uznají za vhodnou. Přispívat je možné přes server Startovač.cz , až do poloviny dubna. Za příspěvky je možné si vybrat odměny podle hodnoty částky.