NÁVŠTEVNÍCI ČERVNOVÉHO AERODROME FESTIVALU SE DOČKAJÍ HENTAI CORPORATION!
17.6.2014
10.00
10.00

foto: Jan Sida

 

Poté, co Megadeth z důvodů smrti baskytaristova bratra odvolali v závěru minulého týdne svoji účast na červnovém Aerodromu, se pořadatelé festivalu rozhodli jejich koncertní čas věnovat poprvé české skupině. Tuzemskou scénu budou 17.června v Praze na Incheba Open Air proti zahraničnímu čtyřlístku Avenged Sevenfold, Limp Bizkit, Rob Zombie a Powerman 5000 hájit pražští Hentai Corporation.

 

My, Hentai Corporation, z boží vůle nejlepší kapela mezi Krásnou a Bukovcem, tímto oficiálně potvrzujeme, že budeme účinkovati na Aerodrome festivalu. Jsme velmi příjemně překvapeni, že nás, jakožto hudební těleso z českých zemí, pořadatelé oslovili a proto hodláme honiti bradavky nejlépe, jak umíme. Ostatně jako vždy!“ slibují návštěvníkům festivalu Hentai Corporation a (pro ně typickým žargonem) dodávají: „V souvislosti s touto zprávou bychom rádi vyzvali naše fanoušky, aby nebyli h***a a dorazili to před pódiem lehce zbordeliti, pokud budou na Aerodrómu přítomni. Máme v plánu jim za to opět v brzké době udělati radost pěkným klipieren, který budou moci posléze ukazovati vnoučatům.

 

Hentai Corporation

„Šílená, zběsilá, kontroverzní“ – to jsou nejmírnější přídomky, kterými jsou Hentai Corporation častováni a přestože v letošním roce oslaví své deváté narozeniny, seznámení s jejich diskografií vám příliš času nezabere. Vedle pár singlů a jednoho EP totiž své fanoušky obšťastnili prvním regulerním albem „The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage“ až na konci loňského roku. Nutno ovšem podotknout, že v době vydání debutové desky, která získala i nebývale vysoké hodnocení hudební kritiky, měli Hentai Corporation už tolik příznivců, kolik jich nemá řada jiných českých kapel ani po několika nahrávkách. Vysokou oblibu skupiny u českých posluchačů potvrdil i videoklip Equilibristic Brides, který v původní verzi na Vimeu zhlédlo 430 000 lidí, v cenzurované podobě na YouTube dalších 130 000 diváků a čtenáři iREPORTU jej v anketě Žebřík zvolili „videoklipem roku“.

 

Vstupenky na Aerodrome June jsou k zakoupení v síti Eventim a Ticketportal, kde jsou rovněž v prodeji lístky na červencový Aerodrome s Metallicou, Alice In Chains, Children Of Bodom a Kvelertak, který se uskuteční také v Praze na Výstavišti 8.července.

 

Více na www.aerodrome.cz!