Hentai Corporation vypustili singl Neurol Machine!

Hentai Corporation, thrash-rock’n’rollová partička z Prahy, vypustila do světa nový singl, který nese název Neurol Machine. V textu této energické skladby zpěvák Radek Škarohlíd odhaluje své zkušenosti s antidepresivy a song tak kapela věnovala všem, kteří musí tyto léky užívat. Singl je k poslechu na jejich Bandzone profilu.

 

Kapela Hentai Corporation je ojedinělým úkazem, jenž si získává fanoušky svou originální muzikou, „vybraným“ chováním a pódiovou prezentací připomínající něco mezi tancem Svatého Víta a pářením ještěrek. Svou pověst budou moci potvrdit 10. 10. 2012, kdy je čeká koncert v pražském Paláci Akropolis. Jako posilu si přizvali bláznivý drážďanský ansámbl Marracash Orchestra.

 

Další spřízněnou kapelou Hentai Corporation je pražská crossover-metalová sebranka Atari Terror. Na podzim tyto dvě kapely společně vyrazí na sérii koncertů po celé republice. Všechny plánované zastávky jsou k nalezení na jejich Bandzone profilu.

 

Se serverem Bandzone.cz pak Hentai domluvili pro své fanoušky soutěž, v níž je jako hlavní cena chlup z koulí. No, vážně! Více informací o soutěži je k nalezení zde.

 

Podzimní tour Atari Terror a Hentai Corporation:

15.9. Liberec

6.10. Ronov nad Doubravou

16.11. Plzeň

17.11. Kladruby u Stříbra

23.11. Děčín

24.11. Ústí nad Labem

7.12. Strakonice

8.12. Český Krumlov

15.12. Ostrava

20.12. Praha – Palác Akropolis

 

Odkazy:

 

http://bandzone.cz/hentaicorp

http://bandzone.cz/atariterror

http://bandzone.cz/marracashorchestra

http://bandzone.cz/soutez/vyhraj-chlup-z-kouli-s-venovanim-od-hentai-corporation

http://www.facebook.com/events/418710511500109

http://youtu.be/wBXTbCus4eQ