Natálie Kocab bude křtít v pražské Akropoli spolu se 100°C!
22.2.2011
20.00
20.00
20.00

foto: archiv_Natálie Kocáb

 

Natálie Kocab pokřtí album Walking on the A-bomb a knihu básní The Darkside of Prague 22. února v Paláci Akropolis  na společném koncertě se 100°C.

 

Ti se vracejí na klubová pódia po pauze vyplněné tvorbou materiálu na v pořadí čtvrtou desku. Pro Akropolis připravili elektronické aranže vybraných skladeb z posledních tří alb. Věrni odkazu taneční hudby sklonku 90. let pojímají vystoupení jako set se silnou vizuální složkou, kde projekce zaujímají stejně důležité místo jako repetetivní hudební motivy.

„Svojí třetí desku Walking on the A-bomb pokřtím ve spolupráci s Jiřím Burianem a třetí knihu básní The Darkside of Prague ve spolupráci s vlastním neurotismem, bude přítomen. Oba výtvory pokřtí frontman skupiny Niceland Michal Motyčka“, uvádí Kocab.

Akci odstartuje v 19:30 Kocab. Na elektro set 100°C naváží v Divadelním baru DJ Backman (hip hop) a na Malé scéně RIDDIMWISE Royal HiFi (reggae, dancehall).

httpv://www.youtube.com/watch?v=SKrDiD80wq4&feature=related

Tradiční podobu svého vystoupení zachytili 100°C na live DVD, jehož natáčení probíhalo na letním festivalu Open Air. To vyjde jako příloha březnového čísla společenského magazínu Reflex. Projekt v těchto dnech také dokončuje pilotní singl k albu, které vyjde v létě.

Pro podrobnosti a aktuální info sledujte

www.100c.cz

http://www.nataliekocab.com/

www.facebook.com