Mirai  předvedli novou show ve vyprodaném  Valmezu a Budějovicích

Skvělí muzikanti z aktuálně nejlepší mladé české kapely tento víkend představili novou show na prvních zastávkách své vyprodané jarní tour. Fanoušci z Valašského Meziříčí a Českých Budějovic jako první přivítali ve vyprodaných klubových prostorech kapelu Mirai společně se zpěvákem Marcellem, který Mirai na první polovině turné předskakuje. Nový playlist a show podtrhují pověstnou žánrovou pestrost a nekonečnou energii mladé kapely. Dalšími zastávkami tour jsou 13. března Pardubice a 14. března Jablonec nad Nisou.

 

Po intenzivním týdenním soustředění kapela odehrála v pátek 6. března první koncert Mirai Tour 2020 ve Valašském Meziříčí. „I přes stres a strach z toho, aby všechno správně fungovalo, to dopadlo naprosto fenomenálně, lidi byli skvělí, ta energie v místnosti málem udělala díru do stropu, takže velké díky Valmez!“ komentuje kytarista Tomáš Javůrek. Před tour kapela slibovala velkolepou halovou show v klubovém prostředí, největší hity z alba Arigató i pecky jako Když nemůžeš, tak přidej.

Oba koncerty ukázaly, že sousloví „sliby chyby“ v případě Mirai rozhodně neplatí, jelikož došlo na ohnivou show, romantiku u klavíru i projížďku na Yahodě. „Bylo to opravdu výživné… První koncert byl obrovským oddechem a zároveň překvapením, že vše šlapalo, jak má. Samou radostí jsme na pódiu nechali duši a následně to patřičně oslavili. Odpočatí a v plné síle jsme se pustili do druhého koncertu v Budějicích, kde jsme nechali poslední rezervy, které v nás zbyly,“říká nadšeně baskytarista Michal Stulík.

 

Vydařený start tour potvrzují vedle kapely i fanoušci, kteří byli podle slov členů kapely výborní a zpívali všechny texty. Začátek tour, jak se patří má kapela zdárně za sebou a už se těší na další štaci, Pardubice – jste na řadě!

 

Poslední vstupenky jsou v prodeji zde.

 

MIRAI TOUR 2020

6. 3.  Valašské Meziříčí

7. 3.  České Budějovice

13. 3.  Pardubice

14. 3.  Jablonec nad Nisou

18. 3.  Olomouc

21. 3.  Krnov

22. 3. Krnov

27. 3.  Plzeň

28. 3.  Karlovy Vary

3. 4. Zlín