Chytlavá píseň Pojď, zapomenem od Mirai avizuje debutové album a podzimní turné!

Skupina Mirai přichází po úspěšných hitech Když nemůžeš, tak přidej  a Cesta z města, které se blíží 6 milionům zhlédnutí, s dalším chytlavým singlem. Píseň s názvem Pojď, zapomenem se svým zvukem od předešlých skladeb Mirai vymyká, ale chytlavost,  pozitivní energii a hitový potenciál rozhodně nezapře. Nyní k ní kapela představuje videoklip, jenž se natáčel v Japonsku, kde má zpěvák Mirai kořeny.

Kapela Mirai svoji laťku posunula zase o kus výše a po překonávání hranic ve videoklipu Když nemůžeš, tak přidej, se frontman Mirai Navrátil vydal s režisérem a kameramanem v jedné osobě – Ondřejem Urbancem na cestu do Japonska. Ve městech Tokio, Kjóto a Fukuoka nasbírali za pět dní 40 hodin materiálu, který by vystačil na pět videoklipů.

 

Po singlu ‚Když, nemůžeš tak přidej‘ je ‚Pojď, zapomenem‘ další ochutnávkou z chystaného debutového alba, jehož vydání je naplánováno na podzim letošního roku. Hned poté  – 6. října – Mirai odstartují první turné, na které vyjedou spolu s další nadějí české popmusic – skupinou Poetika

 

„S deskou pomalu finišujeme a mám radost, že vedle Ondry Fiedlera s námi spolupracují výborní současní producenti Honza Balcárek z Light & Love, Lukáš Chromek a Martin Ledvina. I když za sebou máme stovky živých hraní, tak samostatná nahrávka je velká zodpovědnost a nechtěli jsme po třech letech přijít s neúplným materiálem. Ta deska bude hudebně barevná a už se nemůžeme dočkat, až s ní na podzim vyjedeme na naše první tour“ říkají Mirai.

 

MIRAI & POETIKA TOUR 2017

6.10. Velké Meziříčí – Jupiter klub

7.10. Vratislavice – Kulturní centrum Vratislavice 101010

12.10. Brno – Metro music club

13.10.Ostrava – club Barák

14.10. Plzeň – Buena Vista club

20.10. České Budějovice – Kulturní dům Vltava

27.10. Valašské Meziříčí – M-Klub

31.10. Praha – Lucerna Music Bar

 

Vstupenky pořídíte v obvyklých předprodejích jednotlivých klubů a lokálních sítích.