Majálesy 2011 lákají na špičku české hudební scény!

Série oblíbených studentských festivalů Majáles se nezadržitelně blíží! A pořadatelé se letos opravdu vytáhli! Lákají návštěvníky na to nejlepší, co může česká hudební scéna vůbec nabídnout! A na koho se můžete těšit, jaká města navštívit a za kolik na Majálesy zavítat se dočtete v našem článku!


První Majáles z ročníku 2011 se uskuteční v Hradci Králové, kde se bude konat jubilejní 5.ročník této akce. A v něčem bude opravdu výjmečný. Na Hradecký majáles se vrací tradiční Majálesový průvod, kde bude každý účastník obdarován tekutou odměnou a ti co postaví nejlepší vůz své školy si odnesou opravdu hodnotné ceny! Také samozřejmě nebude chybět volba krále Majálesu. Nynějším králem se v loňském roce stal FUŇAS, letos to můžeš být třeba ty! Jelikož je Majáles studentský festival, možnost zahrát si na tomto festivale mají také studentské kapely! Přihlášky posílejte do 20.března, více info ZDE!
A kdy do Hradce Králové vyrazit? 5.ročník se koná na Velký pátek 22.dubna od 12:00hod. v Šimkových sadech.
Vstupenky pořídíte v předprodejích do 10.4. za 220,-Kč, poté až do konání akce za 260,-, na místě pak za 299,-! Součástí vstupenky je také volňásek do kina Central!
A jaké hvězdy na hradeckém majálesu vystoupí? Můžete se těšit na Chinaski, Skyline, Vypsanou fiXu, UDG, XindlaX, dále na skáčko v podání kapel Tleskač a Fast Food Orchestra nebo třeba na kapelu Charlie Straight, která byla v loňském roce oceněna několika cenami Anděl!

Další zastávkou Majálesu bude Brno. Zde se letošní rok koná již 8.ročník tohoto festivalu. Brněnský Majáles je tedy nejstarším Majálesem vůbec. 8.ročník přinesl i výraznou změnu. Pořadatelé se rozhodli změnit místo konání, díky němuž se mohl rozšířit program festivalu.Na brněnském Majálesu můžete také očekávat Majálesový průvod, speciální pódium pro studentské kapely a několik jarmarků a atrakcí. Celým večerem bude provázet herec a moderátor Tomáš Matonoha (známý například ze seriálu Comeback).
Majáles v Brně se koná den před pálením čarodějnic, tudíž 29.4. od 12:00 ve sportovním areálu Hněvkovského v Brně-Komárov.
Vstupenky pořídíte do 17.dubna za 260,-Kč, poté až do konání akce za 299,-Kč, na místě zaplatíte 350,-Kč. Stejně jako v případě hradeckého Majálesu je součástí vstupenky volňásek do kina Palace Cinemas.
Na brněnském Majálesu vystoupí Chinaski, Divokej Bill, Monkey Business, Mig 21, UDG, Tleskač, Sto Zvířat a další! Kompletní program na http://brno.majales.cz/program/.

Poslední zastávkou Majálesů bude samozřejmě Praha, naše hlavní město. Myslíte si, že 7.ročník trhne rekord v návštěvnosti? Loňský rok pražskou Stromovku, kde se festival každoročně koná, navštívilo kolem 15000 lidí, což je na tak ne moc velký prostor neskutečné množství lidí!
Velkou novinkou letošního Majálesu bude Majáles Fashion Market nejen s nezávislou módou, ale hlavně s ní! Stejně jako na brněnském Majálesu bude večerem provázet Tomáš Matonoha!
Pražský Majáles se koná 6.května 20111 v pražské Stromovce od 12:00h.
Vstupenky v předprodeji do 17.dubna za 260,-Kč, do 24.dubna ve věrnostním klubu za 240,-Kč + lístek na pivo nebo nealkoholický nápoj, do 5.května 299,-Kč, na místě za 350,-Kč.
Vystoupí Wohnout, Chinaski, Divokej Bill, Sto Zvířat, UDG, Fast Food Orchestra a další! Kompletní program na oficální stránkách pražského Majálesu http://praha.majales.cz/program/.