Letošní hvězdou Vinohraní ve Viniu budou (kromě jiného) No Name

Konec léta nemusí být rozhodně smutnou událostí. Hlavně proto, že ve Viniu ve Velkých Pavlovicích bude opět hodně živo!

 

Tato každoroční akce na sklonku srpna slaví velký úspěch nejen mezi místními, ale i v širokém okolí. Do jedné z nejkrásnějších vinařských oblastí na Moravě se sjíždí hudební hvězdy české a slovenské scény, aby se spolu se svými fanoušky pomalu rozloučili s letními prázdninami a obdobím open air fesivalů.

 

Letošní 6.ročník Vinohraní se bude konat v sobotu 25.srpna a už teď si můžete na Ticketstream.cz koupit lístky. Vstupenka slibuje vlezné nejen na porci pořádné muziky, ale i ostatek velmi kvalitního vína a možnost ochutnávky prvního místního burčáku.

 

A co se týče kapel, je na co se těšit!

Od sousedů zavítá kapela No Name, kterou doplní česká rocková scéna, s konkrétně legendární kapelou Katapult a frontmanem Oldou Říhou, slavícím ve velkém 70.narozeniny.

 

 

Dále se přestaví skvělá zpěvačka Tanja se svou kapelou, kterou jsme měli možnost slyšet zcela nedávno na společné turné s kapelou Tublatanka a Citron a poprvé ve Viniu zahraje Walda Gang. V pokročilejších hodinách pro vás mají nachystanou ohňovou šou, takže neradno odcházet před setměním!

 

 

Gate Crasher uzavírají výčet interpretů, na které se můžete ve Velkých Pavlovicích těšit.

 

START akce je v 15:30

 

 

Já osobně Velkopavlovicko miluju, každý rok se na pár dní sebereme a vyrážíme do tohoto kraje nejen za výborným vínem a vinotékami do krásných vinařství, které prošly osobními zatěžkávacími zkouškami, ale hlavně za milými a vstřícnými lidmi, které jsme si za ta léta oblíbili. Bez Velkých Pavlovic a jejich vinic by to prostě nebylo léto. Proto není nad čím přemýšlet. Kupte lístky a všichni se sejdeme ve Viniu na Vinohraní!