Festival Fingers Up představuje další zahraniční hvězdu, kromě rebelky MØ přijedou i britští The Wombats!

Festival Fingers Up se ve svém pátém ročníku zaměřil na zahraniční kvalitu. Do Mohelnice přijede kromě dánské zpěvačky MØ také britská indie-rocková kapela The Wombats nebo němečtí Pool. Žánrové kapely nejsou jediným tahákem festivalu, ten sází i na nevšední tématické zážitky a zkušenosti z gastronomie, sportu, umění nebo třeba módy. 

 

Pátý ročník festivalu Fingers Up bude ve srovnání s jinými tuzemskými festivaly netradiční. “ Za uplynulé čtyři ročníky jsme získali velmi cenné zkušenosti, které chceme tento rok zúročit. Rozhodli jsme se uspořádat přelomový ročník. Jsme přesvědčeni, že festival není jen o kvalitní hudbě, ale také o skutečně nových a netradičních zážitcích, objevování, přátelství a emocích. Uděláme proto maximum, aby zrovna náš festival byl tím, ze kterého se vám jednoduše nebude chtít zpět domů,” říká Petr Elgner,  jeden z pořadatelů festivalu.

Festival Fingers Up bude odlišný také svým areálem. Celý víkend totiž návštěvníci stráví v Morava Mohelnice Campu, který nabízí například několik druhů ubytování, včetně chatek pro více osob, vlastní bazén nebo restauraci.

 

Fingers Up 2015 proběhne 7. – 8. srpna, kde kromě zmíněných interpretů vystoupí například indie rockeři Bilderbuch (AT), rockoví Kensington (NL) nebo populární Fickle Friends z Anglie. Z Čech uvidíte například Vypsanou fixu,  pop-punkové Rybičky 48 a O5&Radeček. Kompletní line-up a více informací naleznete na www.fingersup.cz. Vstupenky lze zakoupit na serveru GoOut.cz.

 

O festivalu Fingers Up

Hudební festival Fingers Up se chce vymanit ze stereotypu, který vládne na české hudební scéně. Klade důraz na atmosféru, zážitky a hlavně emoce. V následujícím ročníku 2015 se chce definitivně  odlišit od ostatních festivalů a návštěvníkům nabídnout neobvyklé možnosti, jako workshopy s kapelou, jídlo ve vysoké kvalitě a od místních dodavatelů, street art, fashion market, spousty sportovních zážitků nebo třeba možnost ve volbě ubytování. Fingers Up je žánrový, nevšední a přestavuje především zahraniční kapely.