Let It Roll je tady!!!

Nezapomenutelné 2 dny života navíc jsou tu!

 

Již čtyři úspěšné ročníky má festival Let It Roll Open Air za sebou. Letos to bude totální armageddon. Válka mezi armádou DJs a obyčejným lidstvem se uskuteční 20. – 21.7. 2012 na obvyklém místě ve Starých Žďánicích. Souboj dobra a zla budete moci zažít na třech stagích – na nebeské Open Air stagei, pekelné Take Control a hříšné Dubstep Alliance. Proto neváhejte a doražte na 5. jubilejní ročník!!!

 

Poprvé v České republice vystoupí Camo & Krooked Live, kteří se nebojí živého hraní, světelných efektů a jejich show má neuvěřitelné „kule“. Další, kdo se o tóny hudby umí opřít, jsou rockeři the Qemists z Anglie. Jejich pojetí drum and bassu poukazuje na kvalitní produkci.

 

Na Let It Rollu se již podruhé představí Dirtyphonics Live, jejichž DJ set, doprovázený živým samplingem, je plný nejen drum and bassu, ale i dubstepu a electra. Aby byly síly dobra a zla alespoň trochu vyrovnané, vaše uši spasí krásná Ms Dynamite, kterou můžete znát například z hitovky Wile Out.

V plné síle se Vám ukáží různí DJ. Představí se DJ Fresh, Flux Pavilion, Loadstar, Calyx & Teebee a DJ A.M.C. V pátek zažijete nejhlubší nálady drumandbassu, v celé své parádě zažijete Enei, Spectrasoul a Dub Phizix.  Sobota nebude taky vůbec marná. Z velkých jmen se Vám představí Phace & Misanthrop, Rockwell a Mefjus.

 

Vstupenky na tuto bujarou akci seženete na Ticketportálu. Ale POZOR!! Mrknutím oka ubývají, tak si pospěšte, pokud nemáte.

Připravené jsou pro Vás i upomínkové předměty. Ve spolupráci se značkou Escape Wear je připravená nová limitovaná edice triček, mikin, přívěšků a klíčenek. Více info na  www.escapewear.cz

 

Více informací o festivalu, vystupujících nebo soutěžích o vstupenky najdete na webu www.letitroll.cz