LET IT ROLL V PLNÉM NÁŠLAPNUTÍ!
1.8.2014
2.8.2014

V prostorách bývalých kasáren v Benešově se uskuteční největší festival elektronické hudby v Čechách. Jedná se o jednu z nejrozsáhlejších akcí, kde najdete velikány zastupující drum&bassu, dubstepu a electra. To všechno zažijete o víkendu 1.-2. 8. 2014 na 7. ročníku festivalu Let it Roll.

 

Let It Roll od svého počátku zabíral svoje osobité místo na prahu významných festivalů. Díky tomu všemu je možné v současnosti uspořádat tuto událost v 10zemích jako je Slovensko, Polsko a další blízké krajiny. Na letošním ročníku hostuje něco přes 53 umělců z různých koutů světa. Přijedou sem, aby nám ,, naložili kotel“ hudby, po kterém tak dychtivě prahneme.

 

Z Belgie nám na pódiu zařádí Netsky se svým Netsky Live, které se řadí mezi nejžádanější, živé vystoupení elektronické hudby. Další posilou z vydavatelství Hospitality Records bude tvořit legenda drum&bassu London Elektricity, který s písničkou Remember The Future nejednoho člověka položil do kolen. Francouzský projekt Dirtyphonics nám opět potvrdí svojí skvělou souhru a Camo & Krooked se nám pochválí se svoji live show Zeitgeist, kterou poprvé představí v České republice. Nebude chybět ani světová jednička, šéf jednoho d&b labelu Ram Records, DJ Andy C. Velké jména zakončuje londýnský drum and bassový a dubstepovový hudební producent Wilkinson, který na hudební výsluní vtrhnul s písničkou Afterglow.

 

 

Už při těchto zmiňovaných umělcích je každému člověku co se vyzná jasný, že to bude pořádná elektronická rychta. Jenže line-up nekončí, nýbrž pokračuje dalšími dobrými jménami. Těšit se můžeme na:  Ed Rush & Optical, TC, Black Sun Empire, Loadstar, Fred V & Grafix, The Upbeats, Metrik, Ayah Marar Live, Audio Icicle, Far Too Loud, Neophyte, DC Breaks, Mefjus, Neonlight, Prolix, Maztek, Kenny Ken, A.Skillz, Bailey, 50 Carrot a další. To vše bude doplněné českým i evropským supportem.