SVĚT(LÁÁ…) FEST je tady již za pár týdnů!
8.6.2013
21.00

Po úspěšných minulých ročnících se opět v sobotu 8. června bude konat ve Světlé nad Sázavou na fotbalovém stadionu již třetí ročník open air festivalu Svět(láá…) fest. 

 

Pořadatelé zveřejnili kompletní program a výběr je dost pestrý. Žánr „pop“ zastoupí ústecká kapela UDG, která má za sebou úspěšné turné se slovenskou kapelou Smola a Hrušky a čekají je, jako většinu kapel, Majálesy a letní open-air festivaly. Walda Gang jsou dalším tahounem festivalu. Kapela v čele s Vladimírem Nerušilem, který až abnormálně připomíná českou legendu Waldemara Matušku, se může „pyšnit“ cenou Zlatý David, kde se umístila na 2.místě. (cena Zlatý David je udělována nejhorším interpretům za uplynulý rok).

 

Pořádnej rockovej nářez přivezou na Svět(láá) fest Harlej! Zatím jediný interpret zastupující ženské pohlaví je zpěvačka Olga Lounová, která se proslavila hlavně hitem Láska v housce, kterou nazpívala se svým bývalým přítelem Xindlem X. Jeden z úspěchů zpěvačky je také předskakování jedné z nejslavnějších zpěvaček, P!NK. Z Čáslavi dorazí správňáci z Civilní Obrany, kteří fanouškům na Vysočině představí své aktuální album Loterie, ale i staré pecky jako To Stačí nebo Nezapomenutelná.

 

Civilní Obrana – Ruleta

 

Mladé fanynky jistě potěší crazy kapela ze Šumperka, Koblížci. Pro starší generaci zahrají Seven nebo Kern.

Posledními kapelami jsou El´Brkas společně s Black Doplhins. Obě kapely se zúčastnily soutěže o nejlepší videoklip Vysočiny. El´Brkas se svým videoklipem Pro Křídlovku vybojovali první místo, Black Dolphins skončili na místě třetím.

 

Více info na: www.svetlafest.cz
KDY: 8 června 2013
KDE: Světlá nad Sázavou
VSTUPENKY: předprodej 330 Kč – v rámci serveru ticketportal.cz, na místě 450 Kč