Kytarista My Chemical Romance Frank Lero míří se svou novou superskupinou do Prahy!
5.2.2023

Minulý rok, kdy se koncertní pódia opět probudila, přinesl mimo jiné skvělý hudební projekt. Novou americkou superskupinu L.S. Dunes z Chicaga totiž tvoří kytarista My Chemical Romance – Frank Iero společně se zpěvákem Anthonym Greenem (Circa Survive, Saosin), kytaristou Travisem Steverem (Coheed and Cambria ), baskytaristou Timem Paynem (Thursday) a bubeníkem Tuckerem Rulem (Thursday)

Parta kolem zpěváka Anthonyho, který v pandemii objevil jiskru ke hledání hudebních kolegů pro nový projekt, má  všechny předpoklady ke hvězdnému úspěchu. Muzikanti našli cestu  hudby v žánrových rovinách post-hardcore, emo a rocku. Moc dobře vědí, že to, co spolu v tak krátkém čase našli, není náhoda. „Tohle spojení, který mezi sebou máme my, tak často nenajdete,“ říká Anthony. „Je to vzácný. Mít toto s těmahle klukama, s touhle kapelou, to je prostě dar.

Pražská show v MeetFactory proběhne 5. února v rámci série Rock for People Concerts. Vstupenky v prodeji v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/l-s-dunes/itgq/