Americký kytarista Richie Kotzen míří opět do Prahy
16.11.2010
20.00

Richie Kotzen (USA) – Praha, MATRIX klub, 16. 11. 2010

 

Americký zpívající kytarista Richie Kotzen opět navštíví Českou republiku! Chystá se k nám již po čtvrté, tentokrát do MATRIX klubu (Koněvova 13, Praha 3, 130 00), a to v úterý 16. listopadu 2010.

Album „Peace Sign“ vyšlo 9. září 2009 podpořeno ideoklipem „Paying Dues“. Kotzen stojí v pozadí kompletní realizace celého alba. Zpívá, hraje na kytaru, bicí, baskytaru, což brilantně dokazuje ve videoklipu „Paying Dues“, který nafilmovala jeho 12 letá dcera August E. Kotzen rovněž složil a produkoval celé toto album, a to z něj dělá sólové album v pravém slova smyslu.

Richieho Kotzena na turné doprovází baskytarista Daniel Pearson a bubeník Demian Arriaga.

Richie Kotzen má od června 2010 nový oficiální videoklip ke skladbě „Larger Than Life“. Skladba je z jeho aktuálního CD „Peace Sign“. Video režíroval fotograf Steven Lyon. Videoklip můžete zhlédnout na odkazu http://www.youtube.com/user/Headroominc#p/u/6/TmIbXy0DdEw . Jeho zatím poslední aktivitou je singl „Angry Boy“, který vydal v létě 2010.

Richieho Kotzena mohli čeští fanoušci vidět poprvé v České republice v pražském klubu Retro Music Hall 18. března 2008, kde předvedl excelentní show. Následný koncert ve stejném klubu 9. února 2009 Kotzen představil band v nové sestavě a potvrdil skvělé instrumentální, pěvecké a skladatelské schopnosti. Naposledy navštívil Českou republiku v listopadu 2009, kdy odehrál koncert v pražském klubu Exit Chmelnice, v produkci IRAgency ve spolupráci s jeho českou PRagenturou JANAMUSIC.

Richie Kotzen – akutální videoklipy:

„Chase it“ http://www.youtube.com/watch?v=1UxHiYsuWJQ

„Everything Good“ http://www.youtube.com/watch?v=n4knned1FFM

„Paying Dues“ http://www.youtube.com/watch?v=hhCqEfkKa5s&

„Larger Than Life“ http://www.youtube.com/user/Headroominc#p/u/6/TmIbXy0DdEw

Všechna CD a DVD lze koupit v jeho shopu na oficiálních stránkách na tomto odkazu:  http://www.richiekotzen.com/store.html.