KELTSKÁ  NOC 2011 – Festival s nejlepším výhledem v ČR!

A už je to tady zase… 12.-13.8.2011 se festival Keltská noc již popáté chystá do Harrachova! Vše nasvědčuje tomu, že se pod mamutím skokanským můstkem dobře zabydlel, město Harrachov se stalo oficiálním partnerem festivalu s nejlepším výhledem a nejvyšší nadmořskou výškou v ČR!

POZOR!!! Již ve čtvrtek 11.8.2011 večírek na uvítanou s místními kapelami. Stanové městečko přímo u areálu je ZADARMO!!!

Hlavní pořadatel Pavel Martinek dodává: „Máme velkou radost, že si náš festival během čtyř ročníků tady v Harrachově vybudoval zájem místních obyvatel, potažmo radnice a chtějí, aby se u nich konal i nadále.“

Letos bude festival zaměřen více na domácí scénu ale i přesto nebudou chybět hvězdy z Velké Británie, Slovenska a Polska.

V pátek12.8.2011 ve 12:00 festival zahájí Krkonošská Dechovka a dále se na podium vystřídají: VYPSANÁ FIXA, WOHNOUT, STO ZVÍŘAT, FERBEN LEHRE/PL/, N.V.Ú., TOTÁLNÍ NASAZENÍ, GUITAR GANGSTERS/UK/, SKAMPARARAS/PL/, VOLANT, DELINDOWS/PL/, KOUHOUT PLAŠÍ SMRT, DERATIZÉŘI

V sobotu 13.8.2011 již od 10:30 se začnou na podiu postupně objevovat: V.NECKÁŘ a BACILY, ANNA K., E!E, MŇÁGA A ŽĎORP, ZÁVIŠ, KARPINA/SK/, LENIWIEC/PL/, DOCTOR P.P., NAVIGATORS, S.P.S., BENJAMING BAND, M.Z.H., PARAGRAF 219, DE BILL HEADS a fináleM sobotního večera se již tradičně postará veselá „domácí“ parta Tři sestry.

Tak přijďte pobejt a pobavit se!!!


Vstupenky v předprodejních sítích: TICKETSTREAM, EVENTIM, TICKETPORTAL

Nejlevnější vstupenky v Hostinec Na staré Kovárně – Kamenická 17, P7, Hostinec Na staré Sokolovně – Podolská 5
Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectví KANZELSBERGER. Na tyto koncerty si můžete z pohodlí vašeho domova vytisknout E-Ticket.
Více informací o možnostech předprodeje vstupenek na www.ticketstream.cz

více info na www.keltskanoc.cz