Kapela Zakázaný Ovoce odehrála tisícátý koncert z Gauče!

Fanoušci punk- rockové kapely Zakázaný Ovoce se v neděli 7.5.2023 sešli na letní scéně pražského Gauče na Výstavišti. A důvod byl jasný, oslavit tisícátý koncert jejich oblíbené kapely. No a na takovou akci je vždycky lepší mít posily a „Zakázka“ měli hned tři!

Jako první z hostů se představila kapela Covers for Lovers, která má ve svém repertoáru, kromě vlastní tvorby, převážně covery českých ale i světových kapel. Na pódiu je pak vystřídali pánové z kapely Wotazník a pořádně přitvrdili. Místo pod pódiem se začalo pomalu plnit a o něco tvrdší styl hudby přítomným evidentně sedl.

Trojici předkapel uzavřeli The Curlies, kteří laťku zvedli zase o něco výš a málo kdo při jejich koncertě zůstal sedět.

Zakázaný Ovoce si koncert odstartovali s plnou parádou písničkou Nikdy nezapomenem! Zazněly jak starší hity jako třeba Irská, během které kapelu na dudy doprovodil Michal Straka z kapely The Curlies. Fanoušci poslechli i písničky z poslední desky Svět se změnil, chybět ale nemohla ani poslední pecka kapel a to Horký maliny.

Během koncertu se v kapela vystřídala celá řada hostů, jedním z nich byl právě zmíněný Michal Straka, písničku Alkoholka si s kapelou střihla Veronika Martincová a nechyběl ani staronový člen kapely Jakub Večeřa a mnozí další.