Kapela Kabát již tradičně na slovenském TOPFestu!

Českou kapelu Kabát ne třeba přestavovat! Ocenění, vyprodané haly, počet vydaných desek a doba kterou spolu dohromady členové kapely strávili mluví za vše! Kabáti vydali nové CD Banditi di Praga, které bylo představeno na jejich stejnojmenném jarním tour. Na Banditi di Praga tou objeli celkem 17 českých a slovenských měst.


Je známo že Kabáti se na svá vystoupení pečlivě připravují, ale také si je pečlivě vybírají. Tudíž koncertů nemají mnoho, ale pokud už fanoušek na jejich koncert zavítá, může se těšit na vyprodanou halu, potažmo na mačkající se davy na festivalu.

Letos tomu nebude jinak. Budeme je moci vidět na několika vybraných festivalech, jako jedny z hlavních headlinerů. Tak to mu je i u slovenského festivalu TOPFest. Tento festival se chystá na svůj osmý ročník a skupina Kabát, je zde každý ročník vítaným hostem.

Proto fanoušci Kabátů, nezapomeňte si poznamenat v diáři datum 1.-2.července. To se totiž na Slovensku v areálu na Zelenej Vode uskuteční festival TOPFEST, jeden z největších festivalů na Slovenku! Areál leží při Novom Meste nad Váhom, nedaleko města Trenčín, což je pouhých 15 km od Česko-Slovenských hranic.

Festival ovšem představí i další velká jména jako španělské The Locos, až z Kanady zavítají SUM 41, finské Korpiklaani a spoustu dalších slovenských, českých či jiných hvězd!

Nezaváhejte a vstupenku si zajistěte ještě v předprodeji. Slovenské předprodejní sítě EVENTIMTICKET ARTTICKETPORTAL, a TICKETSTREAM nabízí permanentku za 25 EUR a jednodenní pak za 18 EUR.

více info: www.topfest.sk