Hudba na vinicích!

V nádherném prostředí českých a moravských vinohradů se letos po celé léto bude odehrávat exklusivní putovní festival „Hudba na vinicích“, který svede dohromady Davida Kollera, Tomáše Kluse, MIG 21, Annu K. a Pokáče. Vedle předních českých umělců a podmanivých kulis vinic nebudou chybět degustace výtečných vín a další gastronomické zážitky. Vstupenky jsou k dostání na xticket.cz

 

Víno a zpěv k sobě neodmyslitelně patří, co svět světem stojí a odjakživa je toto spojení příslibem dobré zábavy. Letos však nabude dalšího významu – v době, kdy nemohou být realizovány velké festivaly, umožňuje tato akce hudebníkům vrátit se na pódium a současně vypomoci tuzemským vinařům, které krize zasáhla neméně tvrdě,“ vysvětluje za pořadatele Tomáš Staněk.

Návštěvníci si mohou vybrat z dvaceti večerů a čtyř vinic. Premiéra festivalu se uskuteční ve dnech 5. a 6.července ve vinařství Sonberk, odkud se přenuse do Chateau Valtice a znojemského Lahoferu a jako poslední ho budou hostit Třebívlice – Vinařství Johann W.

 

„Věříme, že „Hudba na vinicích“ nejen oživí kulturní dění v daných regionech a podpoří jednotlivá vinařství, ale především napomůže k zlepšení nálady – muzikantů i návštěvníků,“ dodává Tomáš Staněk.

 

Mediálním partnerem akcí „Hudba na vinicích“ je radio Frekvence 1.

Vstupenky jsou v prodeji na xticket.cz

Více informací na facebook.com/hudbanavinicich a www.hudbanavincich.cz

 

HUDBA NA VINICÍCH

Vinařství Sonberk

5.7. David Koller

6.7. Pokáč

Vinařství Chateau Valtice

10.7. Anna K.

11.7. Tomáš Klus

Vinařství Lahofer – Znojmo

17.7. Anna K.

18.7. Tomáš Klus

Vinařství Johann W – Třebívlice

24.7. Anna K.

25.7. MIG 21

Vinařství Sonberk

30.7. Tomáš Klus

31.7. MIG 21

1.8. Anna K.

Vinařství Lahofer – Znojmo

13.8. Pokáč

14.8. David Koller

15.8. MIG 21

Vinařství Chateau Valtice

20.8. Pokáč

21.8. MIG 21

22.8. David Koller

Vinařství Johann W – Třebívlice

26.8. Pokáč

27.8. Tomáš Klus

29.8. David Koller