Valentýnská akce MEZI PLOTY 2020

Pořadatelé oblíbeného pražského festivalu Mezi Ploty připravili opět pro zamilované návstěvníky výhodnou akci na vstupenky. Pokud do 14. 2. 2020 objednáte dvě vstupenky, druhou vstupenku budete mít za polovinu.

 

Festival Mezi Ploty se těší velké oblibě a letos oslaví už 28 let! Během dvou dnů se na 14 scénách představí přes 160 účinkujících, mimo jiné se můžete těšit například na úvalskou kapelu Divokej Bill, už tradičně to v Bohnicích rozezpívá Tomáš Klus, české, moravské, slezské a slovenské lidové písně zahrají Čechomor, mladou krev zastoupí například Pokáč. Mimo hudební program bude již tradičně připraveno několik divadelních vystoupení. Pro děti a rodiče je navíc připraven mimořádně bohatý program – loutkové i hrané pohádky, výtvarné a divadelní dílny, interaktivní hry a soutěže.

 

Další potvrzení interpreti: J.A.R. / Xindl X / Mňága a Žďorp/ NO NAME / David Koller / Sto zvířat / Jaroslav Uhlíř / Marta Jandová / Kašpárek v rohlíku / Lenka Dusilová – sólo / Poletíme? / Sto zvířat dětem / Mucha / Gipsy.cz / Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó / Už jsme doma / Divadlo v Dlouhé / Divadlo Na Fidlovačce / Divadlo SpoluHra – Vilma Cibulková a Kateřina Hrachovcová / Studio Ypsilon / Spitfire Company / Na stojáka – Adéla Elbel, Petr Vydra, Dominik Heřman Lev, Pavel Tomeš/ Spolek sešlých – Pavel Liška, Marek Daniel a spol. / Bratři v tricku / Studio DAMÚZA / Lektoři Divadla DRAK, Divadla Polárka a Jihočeského divadla / Dětská opera Praha / Divadlo Kampa / Squadra Sua / Divadlo Mazec a mnoho dalších…

Všichni se sejdeme 30. a 31. května 2020 v pražských Bohnicích.

 

Neváhej a vybírej mezi vstupenkami variantu: Valentýnská akce!