FOTOREPORT: Vizovické Trkobraní

Již 47. ročník Vizovického Trnkobraní se uskutečnil o tomto víkendu v areálu vizovické likérky R. Jelínek. Přijely zahrát ty nejlepší české a slovenské kapely, ani o doprovodný program nebyla nouze! 

 

V pátek se začínalo o páté a celý hudební progam odstartovali oblíbenci z Plzně, Mandrage. Ti letos vyjeli na turné k jejich novému albu Siluety a nyní brázdí republiku a užívají si festivalovou sezónu. Na druhé stage vystřídali Mandrage šumperští „benjamínci“ Koblížc!, ti naopak desku chystají, fanouškům prozradili název a booklet alba, 3+ vyjde už 3. září. Nejoblíbenější písničkář Tomáš Klus svou bezprostředností pobavil všechny přítomné. Následovali ostřílení punkáči Visací zámek, Visáči už pracují na nové desce, která přijde pro fanoušky po velmi dlouhých pěti letech. Mig 21 opět nezklamali projev Jirky Macháčka vždy pobaví. České bohémy potěšili Wohnout a pro milovníky pop-funku vystoupili Monkey Business.

 

Sobotní počasí už nebylo tak dokonalé jako to páteční, nicméně vystoupila kapela Kryštof, která byla pro většinu návštěvníku největším lákadlem. Kryštof si do Vizovic „odskočili“ z vlastní série festivalů, Kryštof campů, aneb festivalu, pro celou rodinu. Další lahůdky vyjma švestkových knedlíků byli slovenští bratia INEKAFE, DESMOD nebo první Česká Superstar Aneta Langerová či rocková stálice Tři Sestry. Line-up byl našlápnutý od první minuty do té poslední.. Ti co nechtěli poslouchat hudbu se mohli zapojit do soutěží či podpořit divadlo…

 

fotogalerie…