Festival Basinfirefest se rozrůstá o další hvězdy!!
29.6.2012
10.00
30.6.2012
23.00
1.7.2012
23.00

Festival Basinfirefest letos slaví desáté narozeniny a jak to tak vypadá, bude se slavit ve velkém stylu! Children Of Bodom, Destruction, Brainstorm, Debauchery, to je jen malá ochutnávka z více než 60-ti doposud potvrzených účinkujících… A mezi novými přírůstky určitě stojí za zmínku finská Apocalyptica, švédští Crashdiet či kapela, která k nám zavítá až z Chile – THORNAFIRE.

 

Finskou skupinu APOCALYPTICA jistě netřeba českým fanouškům představovat. Jejich koncerty jsou vždy nabité energií a představují obrovský hudební zážitek. I proto bývají dlouho dopředu vyprodané! Pořadatelé Basinfirefestu Vám tento hudební poklad přinesou již tradičně na začátku léta.
Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lotjonen, Mikko Siren – čtveřice nadaných violoncellistů, jež svým věhlasem konkuruje takovým kapelám jako je Metallica, Slayer nebo Sepultura! Hlas jejich hudebním dílům propůjčili například Corey Taylor ze Slipknot, Ville Valo z HIM, Lauri Ylönen z The Rasmus, Nina Hagen nebo Marta Jandová. Těšit se můžete na působivé vystoupení vygradované na maximum!

 

Dalším zajímavým přírůstkem jsou švédští CrashDiet. Kapela vznikla v roce 2000 ve Stockholmu a nechala se inspirovat hvězdami jako jsou např. Kiss, Mötley Crüe nebo Guns N‘ Roses.

 

Na festivalu vystoupí také Thornafire mající své kořeny v Chile. Jejich syrový death metal nepostrádá prvky melodičnosti. Svým projevem by se dali přirovnat ke známějším Immolation.

 

Skutečná liga je novým hrdým partnerem jubilejního 10. Basinfirefestu!
Mezinárodní hudební soutěž naživo bez rozdílu žánrů určená neprofesionálním kapelám bude mít na Basinfirefestu vlastní SKUTEČNÁ LIGA LIVE STAGE. Čekají vás noví interpreti pod názvem BEST OF SKUTEČNÁ LIGA vybraní z více jak 1.000 naživo zúčastněných kapel za 7 let její existence.

 

Největší hudební festival v západních Čechách  se koná poslední červnový víkend, tedy  29.6. – 1.7. ve městečku Spálené Poříčí.

 

Vstupenky můžete zakupovat přímo na stránkách festivalu http://www.basinfirefest.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1&Itemid=63&lang=cs nebo na webu
http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=84229&code=TICKET&language=2