EMINENCE na Hrádek Rock Summer nevystoupí!
25.6.2011
14.00

Festival Hrádek Rock Summer se blíží, přináší zároveň jednu špatnou zprávu, jelikož kapela EMINENCE, která na festivalu měla vystoupit do ČR nedorazí!

Oficiální vyjádření: „Skupina zrušila celé plánované letní evropské turné kvůli posunutí výplat prostředků z dotačních programů, ze kterých měla čerpat peníze na letenky do Evropy. (Pozn.: Bohužel aktuální ceny letenek pro členy skupiny + crew + náklady na přepravu vybavení by management skupiny přinutily požadovat několikanásobně vyšší koncertní honorář, což by se bohužel negativně projevilo na počtu vystoupení.)  Skupinu i nás to moc mrzí a předběžně jsme domluveni na jejich účast v roce 2012 a pevně věříme, že to vyjde!!“

Festival tak má nový spot…

Že nevystoupí hvězda ze zahraničí určitě zamrzí, ale i tak se je na co těšit… Stále zůstávají David Koller, Wohnout, Atari Terror, UDG, Niceland, Compromysh, Doowhenblade, Prague Conspiracy, Volant, Projekt Parabelum, Antillectual, Closeknit, Rara Avis nebo Look-out!!!

Do vypuknutí tohoto festivalu zbývá pouze 42 dní…

Vstupenky:

Vstupenky jsou v prodeji od 1. dubna za výhodnou cenu 239 Kč. Objednat lze online na adrese www.objednavka.evstupenka.cz.

Kdy:

25.6.2011  od 14:00

Kde:

Hrádek nad Nisou – Areál Kristýna

Více informací:

www.hradekrocksummer.comFACEBOOK, I-KLIK