Druhý ročník volyňské Summer Punk Párty láká na Staré pušky nebo All Faces Down!
16.8.2013
20.00
17.8.2013
14.00

Malebné prostory volyňského koupaliště, které bylo vybudováno již za první republiky, přímo vyzývají k uspořádání hudební akce. Tomuto kouzlu v loňském roce podlehli dva mladí pořadatelé a uspořádali svůj vůbec první open air. A protože se celý festival podařil, rozhodli se v něm pokračovat i letos.

 

Oproti prvnímu ročníku dojde hned k několika změnám. Tou nejzásadnější je rozšíření na dva dny. V pátek 16. srpna se uskuteční before párty v podání DJs Missing Words Sound System z Plzně (známí například z Mighty Souds), v sobotu 17. srpna pak bude následovat živá produkce v podání celkem deseti kapel.

 

Mezi nejzajímavější jména patří bezpochyby Staré pušky, které se v jižních Čechách představí po delší odmlce. Dalším z headlinerů budou čím dál známější Skywalker z Prahy, kteří se do širšího podvědomí dostali především posledním EP Babylon.

Za zmínku rozhodně stojí i dvě rakouské kapely, které budou vůbec prvními zahraničními hosty festivalu. První z nich jsou vídeňští All Faces Down, známí například z letošní Žižkovské noci. Druhou skupinou jsou Five Minute Fall ze Salzburgu. Z české hudební špičky se dále představí Nežfaleš nebo Exni!to.

Jednou z hlavních myšlenek celého festivalu je také podpora mladých perspektivních kapel, kterým byla v letošním roce vyhrazena téměř polovina celého line up. Na podiu se postupně představí kladeňští Stuck in Mind, plzeňští Otherparts, vimperští Nutno dodat a hulínští Sold My Soul.

Kromě hudební produkce bude k dispozici i koupání a stanování zdarma nebo soutěž o trika FireSheep. Více informací na FB stránkách festivalu!

 

FB stránka: https://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne

FB událost: https://www.facebook.com/events/497204467005395/

http://www.youtube.com/watch?v=cFlvi6giTfk