Volyňská Summer Punk Párty se rozšiřuje na dva dny a prozrazuje line up!

Letní festivalová sezona se nezadržitelně blíží a s ní se pozvolna odtajňují i programy a novinky u jednotlivých festivalů. Jinak tomu není ani u volyňské Summer Punk Párty, která letos proběhne 15. a 16. srpna v areálu prvorepublikového koupaliště v jihočeské Volyni.

 

Samotná akce se koná již potřetí a oproti předchozímu ročníku doznala velké změny – rozšířila se na dva plnohodnotné dny! Díky této změně se počet vystupujících kapel rozšířil z loňských 10 na současných 15. Při skládání programu se pořadatelé dle vlastních slov zaměřují nejen na známá a vyzkoušená jména, ale i na mladé a nadějné kapely nejen z naší republiky, ale i ze zahraničí.

 

Mezi headlinery letošního ročníku můžeme bezpochyby zařadit německou hardcore-punkovou legendu Crushing Caspars, která se po hudebních pódiích pohybuje téměř 20 let, odehrála na 1000 koncertů a má za sebou několik tour s kapelami jako jsou Agnostic Front nebo Suicidal Tendencies.

 

 

Z českých jmen za zmínku určitě stojí pražská formace The Fialky, budějovická oldschool-hardcorová legenda Better Way nebo brněnská dvojice Bombs from Heaven a BOY.

 

Kompletní hudební program je zde:

Crushing Caspars/DE (http://www.crushingcaspars.de/)

The Fialky (http://www.thefialky.cz/)

Better Way (http://bandzone.cz/betterway)

Bombs from Heaven (http://bandzone.cz/bombsfromheaven)

BOY (http://www.boy-punk.com/)

Just For Being (http://bandzone.cz/justforbeing)

HOPES (http://hopeshc.bandcamp.com/)

Delikvence 11 (http://bandzone.cz/delikvence11)

The Streetfighters (http://bandzone.cz/thestreetfighters)

Lazy Bastards/DE (http://www.facebook.com/LazyBastardsPunkrock)

Minute of Fame (http://bandzone.cz/minuteoffame)

Herdek Filek (http://bandzone.cz/herdekfilek)

Radio Vandal (http://bandzone.cz/radiovandal)

Smoketown G (nový projekt členů Sold My Soul)

Proti zdi (http://bandzone.cz/protizdi)

 

FB festivalu a FB událost.