DIRTY HONEY SE VRACÍ DO PRAHY. TENTOKRÁT JAKO HEADLINEŘI
1.3.2024
15.00

Jedna z nejžhavějších rockových kapel současnosti, kalifornští Dirty Honey, kteří se v Česku představili jako speciální hosté fenomenálních KISS, se vrací do Prahy. Tentokrát to rozjedou 1. března jako headlineři v pražském Futurum Music Baru. Před nedávnem jim vyšla druhá studiovka Can’t Find the Brakes a jak název sám napovídá, rozhodně nemají v plánu brzdit. Naopak. Přijďte se přesvědčit. Vstupenky v prodeji za 467 Kč na webu Futura a GoOut.cz. https://futurum.musicbar.cz/program/dirty-honey-us/.

Na začátku byl velký sen kytaristy Johna Notta – zopakovat mimořádný úspěch Guns N’ Roses. O pár let později dokázali Dirty Honey vyrazit s Guns N’ Roses na turné jako support. Hráli před Rival Sons i KISS a i když si zvuk našli vlastní, je jasné, jaký druh muziky je nejvíc inspiruje.

Dirty Honey se věnují žánru, jehož zlatá éra podle mnohých už dávno skončila. Ne ale v podání této kalifornské čtveřice. Ta se do hard rocku pouští s vervou a ukazuje, že i když se doba mění, dá se tahle muzika dělat a může být svěží a moderní.

Specifický projev zpěváka Marca LaBellea, který se nebojí agresivních vokálů, doplňují zkreslené kytary, silné bicí a výrazné basové linky. Je to prostě hard rock se vším všudy. Není ale „zaprášený a starý“, je to hard rock v roce 2023, od kapely, která nemá časy největší slávy (a nejlepší roky) za sebou, ale naopak před sebou. A to je něco, co si nemůžete naživo nechat ujít!