POTVRZENO! GREEN DAY SE VRACÍ DO PRAHY!
22.1.2017
20.00

Před několika dny se dostala ven zpráva o evropském turné kapely Green Day. O to větší štěstí, pro jejich české fans, když se v jejich tourplánu objevila i Praha. Nyní je vše potvrzeno, 22. ledna zahrají punk-rockeři v pražské TIPSPORT Aréně. Do Prahy je přiveze agentura Charm Music.

 

Green Day oslaví v příštím roce 30 let existence. Můžeme je tedy považovat za tzv. průkopníky punk-rocku, kteří ovlivnili nejednu kapelu. Green Day v čele s charismatickým Billie Joe Armstrongem má za sebou úspěchy po celém světě a desky jako Dookie, Warning, American Idiot nebo 21st Century Breakdown.

 

Už 7. října vydává kapela nové, v pořadí již dvanácté studiové album Revolution Radio. Z dvanácti nových písní představili Green Day prozatím dvě z nich, Revolution Radio a Bang Ban. Z dosud publikovaných informací a zmíněných nahrávek lze usuzovat, že novinka bude rockovější, hlučnější a zřejmě i agresivnější než předchozí alba skupiny.

Na pražském koncertě vystoupí jako host kapela The Interrupters. Vstupenky budou v předprodejních sítích už od 16. září.