COCOTTE MINUTE ZÍSKALI OD SVÝCH FANOUŠKŮ NA NOVÉ ALBUM V REKORDNÍM ČASE BEZMÁLA ČTVRT MILIONU KORUN

Foto kredit: Jan Nožička, 2015

 

Přestože do konce finanční sbírky na nové album Cocotte Minute zbývá ještě 5 dní, skupina nejenže již dosáhla potřebné chybějící částky 200 000 korun, ale pomalu se blíží k čtvrt milionu.

 

Podpora fanoušků Cocotte Minute, kteří tak opět prokázali, jak mocným klanem jsou a jak jim na další existenci kapely záleží, předčila i očekávání kapely samotné. „Věřil jsem tomu, že nás naši lidi podpořej, ale stejně jsem z toho ohromenej. Přestože jsme se skoro na dva roky odmlčeli, nikdo z nich na nás nezapomněl. To je prostě síla, která zavazuje. A všem, kteří nás podpořili, patří velké díky“ vzdává Zeller za celou skupinu hold jejich příznivcům, bez jejichž finanční podpory by realizace unikátní video-desky nebyla možná. Díky nim se však pověstné „pásy roztočí“ – v srpnu na utajeném místě pod širým nebem odehrají Cocotte Minute jednu jedinou nahrávací session, jejíž záznam bude pod názvem „!Rituál, kmen a srdce a kmen!“ na podzim vydán v limitované sérii na CD a DVD.

 

Dva roky Cocotte Minute tento projekt, který v Čechách nemá obdoby, připravovali a na jeho záznam mají jen jednu hodinu a jediný pokus! Atmosféru nahrávání umocní speciální light design, videoinstalace a fireshow.

 

Koncertu bude přítomno jen šedesát příznivců z řad darců, kteří sbírce pomohli. Několik posledních volných míst je ješte k dispozici na hithit.cz

(hithit.com/cs/project/1092/ritual-kmen-a-srdce-a-kmen-comeback-cocotte-minute)