VISACÍ ZÁMEK SI V NOVÉM KLIPU PUNKOVÝ KRÁLOVSTVÍ PODÁVÁ ŠMEJDY

Slibovaný klip k písni Punkový království je zveřejněn. Jde o první klip doprovázející stejnojmenné album Visacího zámku vydané v únoru.

 

Visací zámek se v něm zaměřil na šmejdy: Prostředí šmejdské předváděcí akce umožnilo téměř doslovný překlad textu do obrazu. Zjistilo se také, že důchodci umějí výborně odseknout slogan Nechci nechci. Hraní je evidentně bavilo,“ komentuje  klip zpěvák a textař Hony Haubert a basák a autor hudby písně Punkový království Vláďa Šťástka doplňuje: Původně měly v klipu hrát dovopravdický televizní reklamy, ale to nám bylo rozmluveno, poněvadž bychom se, prý, nedoplatili. Neprošla ani varianta průjezdu vůkol billboardů a tak jsem plácnul cosi o šmejdech a jejich produkcích. A měl jsem s tím úspěch! 🙂 Martina Jablanovská z našeho managementu pak sepsala scénář, zajistila natáčení a čelila našim kritickým ohlasům, dokud se to nedotáhlo do téhle podoby.“

 

Klip se natáčel v Kulturním domě v Čelákovicích za účasti místních seniorů. Rekvizity zapůjčil Domov důchodců Lysá Nad Labem. Režíroval Michal Skořepa.

 

Album Punkový království se hned po vydání vydalo na špičku tuzemské hudební hitparády, dvakrát dosáhlo jejího samotného vrcholu a zdá se, že hodlá mezi nejprodávanějšími tituly setrvat.

 

Zde se můžete podívat na klip Punkový království:

 

Zde najdete album Punkový království:

https://itunes.apple.com/cz/album/punkovy-kralovstvi/id963431962

https://play.spotify.com/album/26bzEZxDTsOoS8TQJMbmbF

http://www.deezer.com/album/9700290

https://play.google.com/store/music/album/Visaci_Zamek_Punkovy_kralovstvi?id=Bztzznhyk5wbdjdedfb3indsz3y

http://www.musicjet.cz/LandingPage.aspx?link=musicjet:product:3sPR20i9YmrIOy0B6fUKUk&channel=musicjet