Chewin´Gun pokřtí nové EP! 2.3. v Chapeau Rouge

Pražská drum´n ´jazzová skupina Chewin´Gun chystá křest svého debutového EP s názvem “Out of memory“. Křest proběhne 2.3. v pražském klubu Chapeau Rouge, a poté se kapela chystá na turné po České republice.

EP s názvem “Out of memory“ bude obsahovat pět písní. „Tvorba s prvky funku, hip-hopu, ale i drum´n´bassu, hraná naživo s kapelou, okořeněná jazzem a charakteristická absencí elektrické kytary, kterou nahrazují melodické klávesy a samply, což je v ČR docela ojedinělá kombinace,“ popisují svojí tvorbu členové skupiny.

Album bylo natáčeno pod taktovkou producenta a zvukaře Dana Kadery, a mastering si vzal na starosti Ondřej Žatkuliak z pražského studia Rooftop. O cover alba se postaral známý český grafik a designer Pavel Fuksa. Samotný křest proběhne 2.3. v pražském klubu Chapeau Rouge. Nové EP pokřtí Jan Pospíšil alias MC One Two (Navigators). Těšit se můžeme také na doprovodné vizuální projekce z díly intermediálního grafika Daniela Sušky.

 

Poslechněte si první ukázku s chystaného EP zde:

http://www.youtube.com/watch?v=1nUalK697oM

Událost na křest na FB zde:

http://www.facebook.com/events/248853715189527/

 

Více informací naleznete na webových stránkách skupiny chewingun.cz. Žádosti o akreditace, rozhovor, či booking kapely směřujte na: info@chewingun.cz