České a Moravské hrady.cz: zveřejněni první účinkující!

Máme tu rok 2011 a pomalu si musíme začít vybírat, kam letos půjdeme za muzikou, jelikož festivalová sezóna je čím dál nabytější. Svědčí o tom i putovní festival ČESKÉ HRADY.CZ, ten také roku 2005 začínal pouze na třech místech – Točník, Švihov a Kunětická Hora. Hned rok poté se přidal hrad Bezděz, roku 2009 přibyl Rožmberk nad Vltavou, a aby toho nebylo málo loňský rok se festival rozrostl o festival MORAVSKÉ HRADY.CZ, teď tak můžete navštívit celkem osm hradů naplněných festivalovou atmosférou.

Tento festival je tím vyjímečný, jedinečná festivalová atmosféra spojená s historií naší republiky. Monumentální stavby, které se tyčí nad stage, jsou jedny z nejhezčích obrázků, které se Vám do paměti vtisknou. Každoročně je festival dvoudenní, první den je ve stylu „maškarního bálu“, lidé kteří dorazí na festival v nějaké té masce, jsou odměněni cenami sponzorů a partnerů. S klady můžeme pokračovat, každý ke své vstupence na festival totiž dostane tu možnost, jít se podívat i do hradu zdarma, tedy dvě vstupenky za cenu jedné.

Pořadatelé sedmého ročníku tohoto ojedinělého festivalu již uveřejnili první jména, která na festivale zahrají.  Většina zveřejněných jmen již na hradech hráli, někteří dokonce ještě ani nevynechali jediný ročník. Interpreti: Kryštof, Divokej Bill, Tata Bojs, Support Lesbiens, Wohnout, Tomáš Klus, Vypsaná fixa, Skyline, Gipsy.cz, Kašpárek v rohlíku, Jiří Schmitzer, United Flavour, Prague Conspiracy a seznam není konečný, kapely stále budou přibývat!

Rozpis jednotlivých festivalů:

08. – 09. 7. Rožmberk nad Vltavou
15. – 16. 7. Točník
22. – 23. 7. Švihov
29. – 30. 7. Kunětická hora
05. – 06. 8. Bezděz
12. – 13. 8. Hradec nad Moravicí
19. – 20. 8. Bouzov
26. – 27. 8. Valtice