ČESKÉ HRADY.CZ vyráží na svou putovní cestu!

Festival České hrady.cz má za sebou už pět úspěšných let. Proto při šestém ročníku festival hrady.cz vzal pod svá křídla další část Moravské hrady.cz. Festival tedy proběhne na celkem pěti „českých“ a třech „moravských“ hradech. Od prvního ročníku tak přibylo už pět hradů. První ročník se skládal z hradů Točník, Švihov a Kunětická hora. Na druhém ročníku nechyběl hrad Bezděz a jubilejní pátý ročník přivítal hrad Rožmberk nad Vltavou. Mezi moravské hrady patří Bouzov, Veveří a Hukvaldy.

Festival startuje právě tento týden na hradě Točník, pokud chcete zažít festival v historické atmosféře, máte možnost na „českých hradech“. Součástí vstupenky na festival je i volné vstupné na hrad. Vyražte tak za hudbou i kulturou, každý víkend do jiného kouta naší vlasti.

Na všech hradech je program festivalu podobný. Vystoupí kapely Kryštof, Monkey Business, Aneta Langerová, Bratři Ebenové, Dan Bárta, Katarína Knechtová, Support Lesbiens, Vypsaná fixa, Wohnout, Horkýže Slíže, Gipsy.cz, Sto zvířat, Sunshine, Toxique, PSH, Kašpárek v rohlíku a další.