CATE zcela jinak, poprvé už v květnu!

Pro ty, co sledují již delší dobu facebook profil této pardubické party – CATE, již samozřejmě vědí, že se kluci chystají hrát akusticky. Nyní potvrdili první vystoupení a hned velkolepě v rámci akce English day, který se koná 10.5. pardubickém St. Patricku.

CATE už v prosinci loňského roku slibovali, že standardní koncerty se pokusí doplnit akustickou verzí jejich vystoupení a na to právě došlo. Proč nechali své fanoušky tak dlouho čekat vysvětluje frontman kapely Libor: “Chtěli jsme, aby to znělo přesně tak, jak jsme si to, jako kapela, vymysleli a nechtěli jsme z toho uhnout. Dalším kritériem jsou i prostory, kde akusticky hrát, nechceme to brát, jako ostatní kapely (kluby, na náměstí atd.), proto jsme se dohodli s majiteli St. Patricka a agenturou Band promotion, která nás zastupuje, a vymysleli celodenní akci English day“.

St. Patrick je pardubická originální irská restaurace, která se snaží nejen vybavením přiblížit irskému stylu restaurantů. Nabízí tak skvělou atmosféru a přátelskou pohodu, přesně jako to je ve Velké Británii zvykem. Právě to bylo hlavním důvodem, proč si CATE vybrali právě tyto prostory, pro své první akustické vystoupení 10.5.

V rámci English day v St. Patricku se můžete těšit na celodenní pohoštění po anglicku, včetně výzdoby i hudby. Večer, jako zlatý hřeb celého dne vystoupí právě pardubičtí CATE poprvé v akustické verzi. Vstupné je po celý den také po anglicku, zdarma a příchod pouze s dobrou náladou.