Mentos s Fugi a Kenny vyrážejí na společnou hudební roadshow!
20.4.2013
15.00
21.4.2013
15.00
11.5.2013
15.00
18.5.2013
15.00

zdroj: archiv kapely

Letos vás během jarního nakupování čeká pořádná jízda! Mentos, ulítlá dvojka tanečníků Fugi & Kenny a holky z O.M.G. se postarají to, aby si shopaholici užili parádní várku zábavy během času stráveného po nákupních centrech. Už tento víkend startuje jejich miniturné po několika českých městech. A co říkáte na to, že se na Mentos.cz můžete do konce května zúčastnit soutěže Stay Fresh o týdenní party na Ibize?

 

Mentos, generální partner letošní Česko-Slovenské Superstar, právě vyráží s Fugi a Kennym na společnou hudební roadshow. Vy teď máte možnost soutěžit na www.mentos.cz o týdenní mejdan na vyhlášeném party ostrově Ibiza a spoustu dalších skvělých cen. Dvě navzájem sehrané taneční party slibují parádní podívanou a spoustu zábavy pod taktovkou Mentos.

 

Tanečníci Fugi a Kenny nejsou na tuzemské hudební scéně žádnými nováčky. Zajímají se o současné trendy ve světě a předvádějí vždy stoprocentní profi show, za což vděčí také tréninkům u známého tanečníka a choreografa Yemiho A.D. Od roku 2011 pravidelně vystupují se zpěvákem Benem Cristovao. Společně s Benem také loni vystoupili jako předskokani slavného amerického rappera Pitbulla v Tipsport

Aréně a také rozehřáli publikum před koncertem populární asijsko-americké hip-hopové bandy Far East Movement ve vyprodaném klubu Roxy. Loni na podzim vystoupili na narozeninách hudební televize MTV. Zde si mimojiné zatancovali společně s holkami z O.M.G.

 

O.M.G. společně fungují teprve necelý rok. Přesto se i za tak krátkou dobu mohou pochlubit světovými úspěchy. Mezi ty nejvýraznější patří první místo v K-POP Contestu v České republice, díky kterému se zúčastnily celosvětového finále v Koreji. Jejich choreografii si tehdy vzala na starost právě dvojka Fugi a Kenny.

 

Zastávky MENTOS ROADSHOW 2013:

20.4. OC Letňany Praha

21.4. OC Silesia Opava

11.5. OC Plzeň

11.5. OC Letňany

18.5. OC Ostrava

 

Více info tady: www.mentos.cz/superstar2013/

www.championshipmusic.cz