Broumovští námořníci opět na Vltavě!

Léto je v plném proudu a s ním i velmi oblíbené parníky rádia Rockzone. Tentokrát jsme se vydali plout po řece Vltavě s rokovou partičkou Imodium, která v těchto vodách není žádným nováčkem. Letošní parníky oproti loňským, kde se hrálo akusticky, přešly na elektriku, takže pořádná párty byla zajištěna.

 

Původně místo Imodia byla naplánovaná plavba s kapelou Kurtizány z 25. Avenue, ti ale nakonec odmítli, a tak se toho Imodia ujali společně s pražskou partičkou Lola Běží.

 

Start byl naplánován na osmou hodinu večerní, ale už v sedm hodin se před parníkem Cecílie tvořila početná skupina námořníků, kteří si mohli vybírat již předem stanovené rezervace, a tím získat i nejlepší místa na lodi. Lehce po osmé jsme se odpíchli od břehu Rašínova nábřeží a vydali se směr Zbraslav. Poté už nic nebránilo, aby Lola běží odpálila svůj set. Přítomné osazenstvo se také ihned zapojilo a Cecilka se během pár minut proměnila v epesní pařící loď. Když Lola doběhla do cílové rovinky, převzali štafetu, na už pořádně rozjetém parníku, Imodium. Ti nám naservírovali průřez ze všech svých alb, kde nechyběl Koník, Žiletko má lásko či Znám tě. Došlo ale i na novinky z právě připravovaného alba, které má vyjít už na podzim.

 

Cecilka zdárně doplula do svého cíle, a co vám budeme povídat parník se vydařil, jak jen mohl a my už se těšíme na další plavbu s touto povedenou partičkou.

 

Fotogalerie…