Britská punkrocková legenda The Vibrators zavítá do Čech!
25.1.2017
20.00
27.1.2017
20.00
28.1.2017
20.00

Tři jedinečné koncerty v České republice objede punkrocková skupina The Vibrators. V rámci evropského turné vyrazí 25. ledna do Brna, 27. ledna do Prahy a 28. ledna do Plzně. V Brně jim budou po boku slovenští power pop rockeři Princovia a v Plzni punkrocková parta The Fialky.

 

Zahraniční legenda The Vibrators oslavila minulý rok 40 let na hudební scéně.Autoři známé písně Baby baby do světa také vypustili zprávu, že chystají nové album. Velmi známá a oblíbená trojice se může chlubit jedním stálým původním členem a nekonečným množstvím chytlavých hitů, které jistě dovezou s sebou i do Plzně do divadla Pod lampou.

Na stejných prknech vystoupí také pražská kapela, která divadlo již mnohokrát navštívila a v řadách obecenstva se stále těší větší oblibě. Řeč je o čtyřčlenné partě, jež hraje energický punk rock 77, The Fialky. V listopadu minulého roku (k výročí 15 let existence) vydali vinyl 15 let co krok to punk rockDo Plzně se v rámci turné s kapelou E!E, která slaví 30 let vrátí zase až v dubnu, tak si je nenechte ujít.

Ojedinělá možnost spatřit na vlastní oči jednu z legend, by vás určitě neměla nechat chladnými. Proto dotažte 28. ledna do divadla Pod lampou, kde tento jedinečný zážitek můžete prožít.