Boleslavský Majáles 2018: Buď retro a přijmi challenge!
19.5.2018

Rok se s rokem sešel a pořadatelé Boleslavského Majálesu opět chystají zábavnou aktivně-hudebně-kulturní show. Škoda Auto Vysoká škola v Mladé Boleslavi se v letošním roce podruhé jako vzdělávací instituce ve spolupráci s DWD.cz ujme organizace tradiční májové slavnosti oblíbené zejména mezi studenty vysokých škol a věřte, že to bude stát za to!

Letošní ročník se odehraje v sobotu 19. května 2018 a zahájen bude ve 14 hodin v tradičním místě svého konání – tedy na prostranství nad terasami Vzdělávacího centra na Karmeli. Bohatý živý hudební program v čele s profláklou kapelou O5 a Radeček doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Opomenuty nezůstanou ani nejmenší ratolesti, které z našich atrakcí v KID zóně nedostanete.

 

Na hudební stage se vám představí 5 interpretů v čele s pouličníkem, folk-alternativním zpěvákem a multiinstrumentalistou Danem Vertígem s jeho snůškou veselých písniček. Rockový program odstartují posléze punk-rockoví frajeři z pražské sebranky Covers for Lovers a rozhodně vás nenechají v klidu postávat s Krušovickou jedenáctkou v ruce, kterou pro Vás letos připraví partner Boleslavského Majálesu 2018 pivovar Krušovice.

S přicházejícím večerem se na pódiu objeví i zajetá liberecká indie-rocková kapela D’Branx s charismatickou zpěvačkou Petrou Královou (Petusha King). Se západem slunce přimícháme trochu popu s pražskou čtverkou NANO v čele s půvabnou zpěvačkou Marquet a celý hudební program uzavře headliner letošního ročníku kapela O5 a Radeček.

https://www.youtube.com/watch?v=QXorVwOlGp0