Benátská Noc 2012: Změna místa konání a zveřejnění headlinerů!

Dnes pořadatelé festivalu Benátská Noc zveřejnili spoustu novinek. Myslím, že budete překvapeni!

 

První novinkou 20.ročníku festivalu je po 19 letech změna místa konání! Letošní ročník se již nebude konat na Malé Skále, jak tomu bylo od počátků festivalu. Nová etapa Benátské Noci se bude odehrávat v přírodním areálu ve Vesci u Liberce, který, mimo jiné, nabízí dostatek parkovacích míst a nádherný výhled na Ještěd!

 

Druhým dnešním překvapením je zveřejnění headlinerů. Headlineři byli zvoleni s podtitulem: „Návrat ke kořenům“. Již z tohoto hesla Vám musí být jasné, že headlineři byli zvoleni z řad českých umělců.

Organizátoři se sice snažili o velká jména zahraniční scény jako jsou Elthon John, Lenny Kravitz nebo Sting. Jednání ale neprobíhalo, tak, jak by mělo a pořadatelé nemohli díky časové tísni čekat. Zalovili tedy v místních vodách a na 20.ročník přivezou tři velká jména kterými jsou zpěvák DANIEL LANDA, písničkář JAROMÍR NOHAVICA  a kapela KABÁT! Ze zahraničních hvězd byla také potvrzen hudebník EMIR KUSTURICA.

Do konce března slibují organizátoři zveřejnění zajímavého hosta, který také vystoupí na letošním ročníku!

 

Všechny zakoupené vstupenky s původním místem zůstávají v platnosti!

 

Seznam účinkujících:

Emir Kusturica&The No Smoking Orchestra /SRB/, Gamma Ray /D/, Sunrise Avenue /FIN/, Horkýže slíže /SK/, Lojzo /SK/, No Name /SK/, Polemic /SK/, Anna K&band, Aleš Brichta band, Arakain, Atari teror, Blue Effect, Brutus, Cocotte minute, Dan Nekonečný, Daniel Landa, Dark Gambale, Děda Mládek Illegal band, Doga, Dymytry, Gang-ala-basta, Charlie Straight, Chinaski, Jackye, Jaksi Taksi, Jarek Nohavica, Jiří Schmitzer, Kabát, Kamil Střihavka, Komunál, Kreyson, Krucipüsk, Legendy se vrací, Marsyas, Mandrage, MIG 21, Merlin, Mňága a Žďorp, Oceán, Parademarche, Petr Kolář, Rybičky 48, Salamandra, Support Lesbiens, Škwor, Titanic, Tomáš Klus, Traktor, Turbo, Vilém Čok, Vitacit, Vítkovo kvarteto, Vltava, Vosí hnízdo, Votchi, Vypsaná fixa, Walda Gang, Znouzecnost