Bačova Fujara a její první videoklip!

Kdo nepozná, neuvěří!

Bačova Fujara je pětičlenná, energická partička z Martina (SK) hrající, co jí síly stačí jen a jen pro Vás. Tato kapela vznikla v roce 2001 a z jejich tónů můžete slyšet moderní rock.

Kapela stihla spoustu koncertů, jak ve své domovině, tak už zavítala i do České republiky, koncem roku 2011 vydala desku s názvem „KONEČNE„. Nahrávalo se ve studiu Morpheus a jak už název napovídá, natočení cédéčka trvalo nějakou dobu, ale že si kluci dali na čas, stálo za to. Na disku můžete najít celkem 10 songů. Mezi největší hity na téhle desce bezesporu patří songy s názvem „MILIÓN BOHOV“, „STRÁCAŠ SA ČLOVEK“ a „FAREBNÁ“.

 

Ale jen jedna měla to štěstí, že k ní chalani natočili jejich vůbec první videoklip. Jejím nejčerstvějším počinem je uveřejnění zbrusu nového videoklipu k písni „Farebná“. Světlo světa spatřil 20.5.2012 za veliké pomoci http://www.spolok.com/. Klip je natočen z toho, co samotní kluci z kapely zažili při koncertech a na jejich cestách. Jsme rádi, že jsme se toho to dožili a pevně doufáme, že to není poslední věc.

 

Sami posuďte!

httpv://www.youtube.com/watch?v=dvzvi_TxEDg

 

Více info o kapele: http://bacovafujara.sk/ nebo https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/BacovaFujara