Anketa Žebřík 2013 už zná nominace všech deseti kategorií!
15.3.2014
12.00

Fanoušci hudby během ledna rozhodli o nominacích v anketě Žebřík 2013!

 

Nejvíc našlápnuto mají pražští Hentai Corporation a kapela Kryštof, kteří získali po třech nominacích. Navíc ve filmové kategorii se objevil i film Křídla vánoc, který filmově i hudebně zastoupil právě Richard Krajčo, který je nominovaný i v kategorii zpěvák.

Po dvou nominacích mají interpreti Vladimir 518, Mandrage, Imodium a Support Lesbiens. Dále byli nominováni i Chinaski, UDG, Marpo, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Aneta Langerová, Anna K, Celeste Buckingham, Lenka Dusilová, Lenka Nová, Kofe-in a Adrian T. Bell.

Fanoušci rozhodli i o kandidátech na Objev roku a těmi jsou Adam Mišík, Lenny, We On The Moon, Bags a kapela Lola Běží.

 

O konečných výsledcích budou rozhodovat během února opět fanoušci, a to na stránkách www.anketazebrik.cz. V současné době na těchto stránkách probíhá hlasování v zahraniční části ankety.

 

Konečné výsledky, a tedy výherci všech deseti kategorií ankety Žebřík 2013, budou vyhlášeny 15. března 2014 ve Fakultě umění a designu Západočeské univerzity v Plzni . Moderování celé akce se ujali Bára Poláková společně s Tomášem Hanákem.

Program hudebně doprovodí Tomáš Klus, Miro Žbirka, Vladimir 518, UDG a kapela A Banquet.

 

Předprodej vstupenek za 390 Kč a VIP passů v ceně 990 Kč zajišťuje síť Ticketstream. Studenti ZČU mají nárok na zlevněné vstupné za 290 Kč.