Warm Up festivalu Čwachták láká na Skyline nebo Fast Food Orechestra!
22.3.2014
12.00

foto: archiv_Skyline

 

Ještě než přijde léto a my si budeme moci užívat skvělou atmosféru open air festivalů, někteří pořadatelé si pro nás připravili ochutnávky v podobě Warm upů! Stejně tak je tomu i u festivalu Čwachták!

 

Festival Čwachták se každoročně koná v Třemošnice v druhé polovině července. Ale o tom jindy.

V březnu, konkrétně 22., se můžete těšit na WARM UP ČWACHTÁK FEST, který se uskuteční v KD Třemošnice a výběr kapel je opravdu famózní!

 

Největší peckou této akce bude rozjetá partička Skyline! Top elektronické hudby v Čechách přiveze do Třemošnice představit svoji aktuální desku Fairytapes! Že to tato kapela umí rozjet na maximum můžete vidět v jejich nejnovějším videoklipu k písni Smudge Your Make-up!

 

 

Sestřičky a bratříčkové, na této akci pro vás zahrají a zapějí své songy také Fast Food Orchestra! Jedna z nejoblíbenějších SKA kapel přiveze do Třemošnice nejen dobrou náladu, ale možná i Dr. Karyho, nechme se překvapit ☺!

Trochu punku z Ústeckého kraje přiveze kapela Houba, která je na hudební scéně už 19 let a za sebou má přes 900 vystoupení nejen v Čechách, ale i v zahraničí! To je obdivuhodný výkon!

 

Na Warm Up Čwachták festu nemůže chybět ani kapela Žádnej Stres, která zde plní také roli pořadatele akce. Pětici kapel doplní punkrocková parta Defragment!

 

Vstupné vás vyjde na 180 kaček!

 

Odkazy:

FB událost: https://www.facebook.com/events/456100467827812/

FB stránky: https://www.facebook.com/cwachtak.fest